İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gösterime ödeme yapan şirket kaldımı??

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterime ödeme yapan şirket kaldımı :D günlük 20-30k arası gösterim yapabilirim ancak malum türk kullanıcısı pek tıklama alışkanlığına sahip diğil bu yüzden gösterime ödeme yapan yerler arıyorum varmı bildiğiniz bi yer?

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickxchange.com var benim hesabım var. istersen sana reklam verebilirim.

M

millionkurt

Misafir
fatihfx' Alıntı:
clickxchange.com var benim hesabım var. istersen sana reklam verebilirim.

Şunu biraz açıklarmısın? Gösterime ne kadar ödüyorlar şartları ne v.s. ?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websiteniz İngilizceyse başlıca CPM siteleri:

Fastclick.com / Valueclick.com
Casalemedia.com
Tribalfusion.com
Burstmedia.com
Rightmedia.com (İng. şartı yok)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok sağolun konuyla ilgili bilmem gereken extralar nelerdir yani eminimki hiç biri hayalet trafik kabul etmiyodur... ama asıl sormam gereken yer tekil hit gösterimimi çoğul hit mi?? yani 50 tane sayfaya koyarsam hepsini sayıcakmı?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aracı siteye göre değişebilir sanırım en doğrusu FAQ bölümlerinden yararlanmak.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
gösterime ödeme yapan şirket kaldımı :D günlük 20-30k arası gösterim yapabilirim ancak malum türk kullanıcısı pek tıklama alışkanlığına sahip diğil bu yüzden gösterime ödeme yapan yerler arıyorum varmı bildiğiniz bi yer?
http://www.clickbooth.com
CPM fiyatlari bayagi guzel
Ama UK USA AU CA trafigi varsa en guzeli revenuepilot kullan reklamlari kucuk bir popup seklindede gosterebiliyorsun ki tiklama orani %200 artiyor daha guzel birakir

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millionkurt' Alıntı:
Şunu biraz açıklarmısın? Gösterime ne kadar ödüyorlar şartları ne v.s. ?

bi şartı yok. çok eski bir firma. hiç bi şeyi takip etmemesine rağmen iyi kazanç veriyor ve herşeyi çalışıyor. senelerdir tek bir maile cevap alamadım. yanlış yada doğru hiçbirşeye müdahale edemiyorum adamlarla iletişim kuramıyorum. hesabıma 5 siteye kadar site ekleyebiliyorum hiçbirine hayır demiyor iptal etmiyor.

banner gösterimlerine benim kabul ettirebildiğim firmalar genelde 0.07 ile 0.5 arasında değişiyor. sonuçta banner gösterim olduğu için problem değil bana. koyuyorum 5 tane banner birden gün sonunda 1,5 veya 2$ kazanıyorum. günlük tekil hitim 3500 civarı.

isteyen ve bana güvene olursa sitesini hesabıma eklerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5