İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterime Para veren sponsorlar varmı

A

abisi

Misafir
Merhabalar. Özellikle gösterime para veren türk sponsorlar varmı.

Birde en güvenilir para veren gösterim veya tıklama üsülü para veren yabancı sponsorlar varmı. yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

L

levocan

Misafir
selamlar;
Gösterime para veren turkticaret var ama herkes ondan kurtulmaya bakıyor..
Ben simdilik devam ediyorum . Ama sitenin istatistikleri ile onların istatistikleri arasında daglar kadar fark var...

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkticaret.netin reklamını yapmak için nereden üye olacağız. bu reklam zirve100.comun yaptığımıdır. yani ben toplistime üye olan sitelerde göstersem banneri para verirlermi?

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da sponsor lazım tıklama/gösterim fark etmez.Turkticaret gösterime veriyo ama 2,5 ay oldu daha paramı alamadım.?sadece kitapyurdu.com var parasını ödeyen o da tıklamayı iptal etti benim sitem için..neyse size kolay gelsin.sponsor bulursanız bana da haber verin.

P

paradoks

Misafir
turkticaret para vermez boşuna bekleme o adamlardan hiçkimseye hayır gelmediki sana gelsin ramazan ayında insanların haklarını yediler Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın

X

xs

Misafir
suan tr den cpm sponsoru beklemeyin eger yabanci sponsorlardan hala kullanan ve kazanan arkadaslar varsa buraya yazsinlar cunku gun gectikte hepsi birer birer eriyor..

A

abisi

Misafir
Peki Türk Firmalarından mesala cep telefon bayileri, bilgisayar bayileri günlük tekil hiti 1000 i geçen bir siteye yani haber sitesine reklam verebilirler mi.

Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5