İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterime Para

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Gösterime para veren sagllam sponsor var mı bildiğiniz arkadaslar forumda arattım ama malum TR için her sponsor her ay ödeme olayında değişiyor bildiğiniz saglam sponsor var mı clicxglore üye oldum sabah giremiyorum siteye tr yok herhalde

S

Skeleton

Misafir
ben de o tarz bişi baktım geçen gün forumda ancak yazılanlara göre cpm ile ödeyenler biraz nazlı oluyor. şartlar arıyorlar, şartlar sağlansa bile TR sorunu çıkıo. benim bildiklerim:

fastclick.com
clickxchange.com

var.

A

altar

Misafir
linkbuddies'teki linklerin çoğu çalışmıyor, ciddiyetsiz herifler kaç gündür görmüyorlar mı sanki

A

altar

Misafir
Dostum gösterime para veren bildiğim yer yok (sağlam olarak), bi tek paypopup.com var o da popunder reklamlara para veriyor fakat Türkiye'den ziyaretçilere nasıl ödüyor bilmiyorum. Ama parayı ödüyorlar.

A

altar

Misafir
aslında bide realtechnetwork.net var ama orası zor kabul ediyor, ödeme yapıyor, oldukça ciddiler.

E

EnTrue

Misafir
www.trworld.com da böyle bişe var sitenizde ilk 500 px içine reklamı koyuyosunuz sonra toplam tekil gösterime göre para üyler arasında dağılıyor. Yaw şimdi siz gitseniz üye olsanız para bölüncek iyi mi ben niye bunu yazıyosam.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten Ingilizce ise sana iki tane saglam firma onerebilirim.
(yillarca kullandim)

1- www.fastclick.com -- cpm ve/veya cpc reklamlari secebiliyorsun --Paypala oduyor
2- www.burstmedia.com cpm ve/veya cpc reklamlari secebiliyorsun--Turkiyeye odeme yapiyor lakin reklamlari sadece ingilizce sitelerinde yayinlayabilirsin.

Burstmedia nin sartlarindan biri de privacy policy nizin olmasi aklimda iken onu da belirteyim

Umarim faydam dokunmustur

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzama bakı ver. arkadaş daha öncede önerdi bende tavsiye ederim. iyi çalışmalar. Bu ara biri bannerları gözükmüyomuş dedi, ister görülsün ister gözükmesin sayaç entegreli sayıyor. mantıklı düşünmek gerek.

E

EnTrue

Misafir
Oratğım trworld'ün sistemi şöyleymiş bende yeni öğrendim çünkü site bu işlere yeni başladı 1000 adet tekil gösterime 18 cent veriyor bilmiyorum ne kadar karlı ayrıca ilk 500px içine yerleştirme zorunluluğuda var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5