İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gozde.Net Haber Portalı

Kungiman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli dostlar

Gozde.Net olarak bir kaç gün önce sistemimizi tamamen yenileyerek işimizi daha ciddi manaya taşıdık.Bundan sonraki kriterlerimiz Haber sektörüdür.

Şimdi bilindiği üzere profesyonel haber sistemlerinde Köşe yazarları bulunmaktadır.Bizde Gozde.Net olarak Maddiyat gütmeksizin gönüllü olarak bizlerle beraber çalışacak Köşe yazarları kadrosu oluşturmaya karar verdik.Günün içinden birşeyler, hoşunuza giden bir yazı/yazılar yada kendi özgün yazacağınız konu/lar paylaşacağız.

Unutmayınız bu birleşimde Maddi bir çıkarımız yoktur amacımız birlikte dürüst tarafsız paylaşım sağlamaktır.Günlük minimum 1yazı eklemek yeterlidir.

Siz değerli arkadaşlarımızdan bizlerle beraber paylaşımlar sunmak isteyen olursa konuda yazmalarını rica ediyorum

Saygılarımızla

Gozde.NET HABER PORTALI

Kungiman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gozde.Net

Rahmi arkadaşımız(kendisi kitap yazarıdır) uzun ısrarlarım sonucunda kadromuza katılmıştır.Kendisine hoşgeldin der ve başarıların devamını diliyorum

Böylece 7 kişilik yazar kadromuz oluşmuştur.Bu işi seven ciddi kişilere herzaman yerimiz vardır.

Buda resmi örneğimiz olsun

311667_2.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5