İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Greenpeace - Senin ki kaç santim? t-shirt isteyenler dikkat!

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bilindiği üzere Greenpeace'in kacsantim.org üzerinden yürüttüğü Senin ki kaç santim? kampanyası sürüyor..

kacsantim.org sitesine kayıt olarak 9 balık büyütüyosunuz ve Greenpeace'den t-shirt kazanıyorsunuz, üstelik hiç bir ücret ödemiyorsunuz(kargo dahil). Balıkları ise size özel verilen kısaltılmış linki Facebook,Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşarak(tıklattırarak) büyütebiliyorsunuz.

İYİNET ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA !

Eğer balıkları büyütemeyeceğinizi düşünüyorsanız ve t-shirt kazanmak istiyorsanız bize ulaşıp sadece 3 Türk lirası karşılığında biz sizin balıklarınızı büyütebiliriz. Sizin yapmanız gereken ise sadece size özel kacsantim.org sitesinden kayıttan sonra verilen, tıklattırmanız gereken kısaltılmış linki bize yollamak. 3 ila 7 gün içerisinde 9 balığınızıda büyütmüş olarak Greenpeace'den özel t-shirt kazanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Fiyat 2 TL olmuştur. Forum dışı satışlar devam ediyor.
Eğer balıkları büyütemeyeceğinizi düşünüyorsanız ve t-shirt kazanmak istiyorsanız bize ulaşıp sadece 3 Türk lirası karşılığında biz sizin balıklarınızı büyütebiliriz. Sizin yapmanız gereken ise sadece size özel kacsantim.org sitesinden kayıttan sonra verilen, tıklattırmanız gereken kısaltılmış linki bize yollamak. 3 ila 7 gün içerisinde 9 balığınızıda büyütmüş olarak Greenpeace'den özel t-shirt kazanabilirsiniz.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Satış devam etmektedir. 15'e yakın t shirt alıcılara ulaşmıştır.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konumuz günceldir, yaklaşık 90.000 kişi konumuzu ziyaret etmiştir. Forum içi ve forum dışı satışlara devam etmekteyiz.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Acıyorum,gerçekten.Hayvanları koruma amaçlı bir kampanyayı,böyle kutsal bir konuyu ticarete döktüğümüz için.Bu kampanyada amaç t-shirt kazanmak değil.Yavru balık avını engellemek,insanları bilinçlendirmek...

Bazen insan ırkından utanabiliyor.

Hayırlı satışlar arkadaşım,hayırlı satışlar...

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Acıyorum,gerçekten.Hayvanları koruma amaçlı bir kampanyayı,böyle kutsal bir konuyu ticarete döktüğümüz için.Bu kampanyada amaç t-shirt kazanmak değil.Yavru balık avını engellemek,insanları bilinçlendirmek...

Bazen insan ırkından utanabiliyor.

Hayırlı satışlar arkadaşım,hayırlı satışlar...

Dostum bu t-shirtlerin kampanya amaçlı kullanıldığını bende biliyorum, 500 bin küsür üye var t-shirt için uğraşan bazı forumlarda bende bunun ticaretini yapıldığını gördüm ve 3,4 katı daha az fiyata yapıyorum.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
225 bin kişi konumuzu takip etmiştir, t-shirt pazarlaması devam etmektedir. Toplamda:84

MULTİ

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
balık kasımı hızlandırılmış ve serileştirilmiştir, en az 35 saat / en fazla 60 saat içerisinde balık tamamlandırılacaktır.. satış devam ediyor! #greenpeace

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5