İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"GREYDER" SÜPER BOT

VaKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GEÇEN SENE ALINMIŞ ve SADECE BİRKAÇ KEZ GİYİLMİŞ
"GREYDER" %100 ORJİNAL BOT​
Eşim geçen sene 219tl ye Kızılay Greyder Mağazasından (Bulvar üzerinde bulunan) almıştır ve nadir olarak giyilmiştir.Nadir olarak giyilmiş diyorum çünkü ayağıma biraz büyük geliyordu,zamanla alışırım dedim ama beni rahatsız etti.Mağazaya da giyilmiş botu iade etme şansımız olmadı.Botlarda hala has deri kokusu hakimdir.Botlara zarar vermemesi için Greyder mağazasından Greyder özel boyası alınmış ve başka suni boyalar-parlatıcılar asla kullanılmamıştır.Markayı anlatmama pek gerek yok sanırım,ama kısaca bahsetmek gerekirse;Tabii ki %100 deri (iç-dış) kaymaz termo tabanlar,yanlardan fermuarlıdır.Greyder markasının Termo Air System (Termo Kauçuk Karışım) teknolojisi ile üretilmiştir.Botlar üzerinde Greyder baskısı mevcuttur.şu an ki mağaza satış fiyatı 189tl dir. (bkz. Greyder mağazaları-YKM-Boyner vb)
Botlarda 41no yazmakta ancak 42noya tam olarak gelmektedir.42 no giyen arkadaşlara tam,41no giyen arkadaşlara biraz büyük gelebilir.Orjinal kutusu ile birlikte teslim edilecektir.
Fiyat 100 tl
Ankara içi elden diğer illere kargo ile gönderilir.
Diğer ilanlarıma da bir göz atın belki işinize yarayacak bir şey bulabilirsiniz ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5