İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Grofit %100 Ödeme Garantili (Günde 3€ Kazan.)

legolasTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu ana kadar en çok kazandığım sistem diyebilirim. Günlük tek başınıza ortalama 2€ ile 3€ arası bir para kazanılabiliyor.Min Ödeme 5€

Öncelikle Üye Olmak İçin Tıklayın.

ÖNEMLİ !!! SİTEYE ÜYE OLURKEN TÜRK İSMİ VE TÜRK ADRESİ YAZMAYIN BANLANIRSINIZ. ALMAN İSMİ VE ADRESİ BULUN Bİ YERLERDEN..
VE ÜYE OLDUĞUNUZ İSTELERE "ASDASD" GİBİ BİLGİLERLE ÜYE OLMAYIN BANLANIRSIN

Sistemin nasıl işlediğine geçelim.

Hergün 0,2€ ile başlayıp 0,05€ kadar yaklaşık 30 tane teklif geliyor. bizde bu sitelere üye oluyoruz ve mail adresine gönderdikleri aktivsyona tıklıyorum. Bu kadar. Bir avantajı var bu sitenin teklifler çok çabuk onaylanıyor. Bazıları hemen bazıları 15 dakika sonra en geç 5-6 saat sonra onaylanıyor. Tekliflerin bazıları 12 bazıları 24 saat te bir tekrar geliyor. Farklı br mail adesi açarak (Mail.com) üye olabilirsiniz.

muij3b.jpg

Ödemeleri her paza günü saat 20:00 da paypal hesabınıza veya banka hesabınıza yapıyor. Yalnız şöyle bir durum var siteye üye olurken adres kısmına bir alman adresi bulup yazın sonra ödeme alırken falan sıkıntı yaşamayın. bi de sohbet bölümüne bir şeyler yazmasanız iyi olur çünkü anlamasınlar Türkler siteyi bastı diye. Şimdilik bu kadar ben bunları yaptım ilk ödememi aldım.

33xgcrb.jpg

Aldığım Ödemeler (5 Günlük bir süre içinde alınmıştır 2 ödemede)

aob8ut.jpg

n683l3.jpg

5djm9g.jpg

NOT: Birde ricam siteye hile falan karıştırmayın. İlk defa adam gibi yüksek oran verip ödeme yapan bir site bulmuşuz onuda Türkiye'ye kapattırmayalım.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
türk hesapları bir süre sonra fakedaten (sahte bilgi) sebebiyle banlanıyor

legolasTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım konuda belirtigim gibi alman adresi girersen hiçbir şekilde banlanma olmuyor ben öyle yapıyorum ve aldığım 5 ödeme oldu :=) Ayrıca Paypal Adresimizi Ödeme İsterken Paypal Adresimizi Önce Yazmıyoruz 5 Euro'ya ulaştığımız zaman Auszahlung Seçeneğine tıklayarak paypal adresinizi yazıp ödemenizi isteyebilirsiniz.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok sağol paylaşım için öncelikle gerçekten tam aradıgım siteydi bide banada bir isimle adres pm atarsan alman yeri banlanmıyalım çok teşekkürler

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dikkat ettim yalnız site ip adresini gösteriyor ordan yakalanmıyalım :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bu linklere üye oluyorum gelen aktivasyon mailinide tıklıyorum onun dısında yapılıcak bişey yok dimi üye oldugumuzu linke bildirmek için felan?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet suan 3 euro yu gectim 2.günümde legolas bide bişey sorcam ref hesabı nasıl oluyor üye basına ya da kazancından pay mı veriyor bide tıklamalarda en sagda rakam cıkıyor 0 1 felanonlar nedir?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hesabım kitlenmiş legolas seninkide kitlendimi 4 euro da olmuştu yazık oldu

legolasTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır ben ödeme almaya devam kısa zamanda yeni ödemelerimide koyacağım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi