İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gs-bjk süper kupa ?

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak' Alıntı:
kendin inandın mı bu söylediğine..

futboldan anlayan herkes Beşiktaş'ın Gs ile oynadığı maçta maçı satmadığını anlar. Maç satan takım 90. dakkada uzaktan gelen şutla gol yemez. Maç satan takımın topu direkten dönmez maç 1-0 iken.

bahanelere sarılacağınıza takımınıza şampiyonluk maçı nasıl oynanır onu öğretin.

Beşiktaşım Gs maçında aslanlar gibi oynamış, aslanlar gibi de yenilmiştir!

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
futboldan anlayan herkes Beşiktaş'ın Gs ile oynadığı maçta maçı satmadığını anlar. Maç satan takım 90. dakkada uzaktan gelen şutla gol yemez. Maç satan takımın topu direkten dönmez maç 1-0 iken.

bahanelere sarılacağınıza takımınıza şampiyonluk maçı nasıl oynanır onu öğretin.

evet aslanlar gibi gs linin önüne top atılır, kendi futbolcusunu macı sattı diye takımdan sutlar, aslan gibi sergen önünde 5 tane bos arkadası varken geriye döndürür oyunu.. sonucta aslanlar gibi yenilir :)

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takımının başarızlığına bahane bulacağına denizliyi yen şampiyon ol :D
sefanın yanına git biraz bilgilendirsin seni

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takımın basarısızlıgına bahane buldugum filan yok ben sana besiktasın macı sattıgının kanıtlarını gösterdim bu kadar basit kendi baskanınızın basına yaptıgı acıklamaları filanda bi gör,duy ondan sonra tekrar konusalım :) neyse uzamasın :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Harbiden Denizliyi yenseydinde şampiyon olsaydın ...

Son hafta şampiyonlugu denizlide bırakıyorlar , sonra lig bitiminin 2-3 hafta öncesinin hesabını yapıyorlar...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o da bizim beceriksizligimiz napalım :) ancak denizlinin yaptıgı türlü türlü oyunları unutmamak lazım.. normal sartlarda o macı fenerin hükmen kazanması gerekiyordu..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:

Herşeyi anladımda maç satan takımın topu niye direkten dönmesin ? :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
abicim sen maç satsan gol atmaya çalışırmısın 1-0 ken ya :D

neyse delgado gayet güzel top oynuyor gibi... bozulmaz inşallah...
Komple beşiktaş sattı diyen yokki. Cordoba nın gidişide tesadüf değildir umarım.

Neyse delgado banada iyi geldi.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Herşeyi anladımda maç satan takımın topu niye direkten dönmesin ? :)

maç satıp alma konusuda enteresandır kaç elle gol atan takım diyor bunu başkası dese anlarım :)

son maçınız 15 dakika uzatıldı ozaman sizde diğer maçların yanında o maç içinde hakemi satın almışsınız ..

bunlar boş uğraşlar bazı şeyleri kabullenmek lazım..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
maç satıp alma konusuda enteresandır kaç elle gol atan takım diyor bunu başkası dese anlarım :)

son maçınız 15 dakika uzatıldı ozaman sizde diğer maçların yanında o maç içinde hakemi satın almışsınız ..

bunlar boş uğraşlar bazı şeyleri kabullenmek lazım..
Bu kadar komik bir yorum ilk defa duydum. Daha çok maç izlemenizi öneriyorum.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Komple beşiktaş sattı diyen yokki. Cordoba nın gidişide tesadüf değildir umarım.

Cordoba'nın her zamanki mallıkları onlar :D
forvet oyuncusuna çalım atmaya çalışıp gol yemiş bir adamdan bahsediyoruz burda. çok iyi bi kaleciydi ama çok yaktı Beşiktaşın canını. yani fenere özel birşey değil. her zamanki cordoba :D

ilk yarının sonuna doğru gs toparlandı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaybedilen şampiyonluk, Türkiye Kupası ve herzamanki sıradanlaşan Şampiyonlar Ligi fiyaskosu sonrası Fenerbahçe herzamanki oyunu oynadı gene, bence 3 alanda sıfır çekmenin nedenlerini oturmalı konuşmalı tüm fenerbahçeli arkadaşlarımız, oraya buraya sataşmakla ayıplar örtülmez kapanmaz.
2 Kupayı getirin bize, canımızı verelim size dediniz. Sonra Türkiye Kupası alamadınız o kupada ne aman teneke kupası dediniz alay ettiniz, başkanınız gidip-gelerek GS'nin şampiyonlugunu gündemden düşürmeye calıştı ve başardı bunlar öyle uzar gider ki, hiç anlatmaya gerek yok sanırım herkes biliyor...
Yani kendi ic sorunlarınızı saklamak icin başkalarında suc bulmanın mantıgı nedir bilemiyorum. Siz işinizi düzgün yaparsanız emin olun kimse sizin önünüzde duramaz...
Bir argo söz vardır, elin şeyi ile gerdeğe girilmez.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartalım aldı kupayı

toraman fahri delgado ve koray gayet güzel oynadılar bence. fahri biraz fazla top kaybı yaptı ama olacak o kadar :)

yeni kartallar yuvalarına hoşgeldi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Beşiktaş oyun stilini İtalyan futbol yapısına çevirdi. Sağlam defans ve orta saha sonra golu düşünen bir takım düzeneğine geçti.
Bu nedenle Beşiktaş gol yemeden ( Defans arıza çıkarmazsa) 1-0 kazanacaktır.
Gol yerse 2-1 maç Beşiktaşımızın.

Böyle dedim bilsem 1-0'a yasakpara oynardım 1e 9 veriyormuş tüh tüh gitti paralar :p
İLKlerin takımına İLK Kupa yakışır!

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Delgado çok iyidi ..
Bak! berbatti :D baya küfrettim ehehe
Gslilere geçmiş olsun...

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilklerin takımı olmak başka bir şey, anlatılmaz tarifi zor.
Helal olsun kartallarımıza ;)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim galatasaraya mutlaka transfer şart böle olursa takım şampiyonlar liginde 2. fener faciasını yaşabiliriz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5