İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gsm Firmalarıda Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bilhost kardeşim.

Ben kimseyi karalamam ..karalama delilsiz olur .

O yazdığımı kasttetiğin cümleleri yazmışsın hemen altında nedenlerini belirtmişimdir.

İnsanlara doğruları göstermek Haksız rekabetmi oldu ?

Doğrularımla buradayım.Doğrularınızla Karşımıza Çıkmayınca haksız rekabet mi oluyor ?

Eh haklısınız ..Sizde haklısınız..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ya birisi de sizlere şunları derse "Bilgisayar mühendisi, sertifikalı teknik elemanları olmayan yerden hizmet almayın" o zaman haliniz nice olur.

N

nudembilisim

Misafir
Ya Allah için bu sitede hizmet verdiğini yazan 10 kişiden kaç tanesi bu konuda şirketleşmiş kişiler?

Kaç kişi şirketleşmesini tamamlamış sadece bu işle uğraşan şirketlerin elemanları?

Bunu benden daha iyi biliyorsunuz.Ama kalkmış GSM şirketleri de bu işe başladı diye saçma sapan konular açıyorsunuz.

Forum yönetimini göreve davet ediyorum artık.Her mesajın altına Nudembilisim ve Hostbank24 tarafından "O firmadan alırsanız olacağı budur." "Ne kadar para o kadar hizmet." "Ucuza hosting alırsanız sonra gelir burada böyle ağlarsınız" "Firmanın fiyatlarına baksanıza böyle fiyatları olan firmadan daha iyi bir hizmet beklenemezdi" gibi mesajlar atılmasından tüm forum sakinleri bıktık.

Haksız rekabet yapılıyor burada.Forum yönetiminin biran önce olaya el atmasını rica ediyorum.

Arkadaşım forum eleştiri yeridir.Biz burada forumu karalamıyoruz.Görüyoruz milletin başına neler geldiğini.Kacan firmalardan alınan hizmetler hep ucuz maliyetli hostlar değilmi veya sunucuları dandik olan firmalar ucuz maliyetli olan firmalar değilmi.Birşey bildiğini sanıyorsun fakat yanlıyorsun ben şirket elemanı değilim şirket ortağıyım bilgine...

Saygılar.

N

nudembilisim

Misafir
Ya birisi de sizlere şunları derse "Bilgisayar mühendisi, sertifikalı teknik elemanları olmayan yerden hizmet almayın" o zaman haliniz nice olur.

Yakında onuda diyen olur ama dikkat ederseniz ben burası dolandırıcı şu bu demedim sadece gsm firmalarıda bu işe el attı dedim bu konuda ne var anlamadım.

Saygılar.

N

nudembilisim

Misafir
Bilhost kardeşim.

Ben kimseyi karalamam ..karalama delilsiz olur .

O yazdığımı kasttetiğin cümleleri yazmışsın hemen altında nedenlerini belirtmişimdir.

İnsanlara doğruları göstermek Haksız rekabetmi oldu ?

Doğrularımla buradayım.Doğrularınızla Karşımıza Çıkmayınca haksız rekabet mi oluyor ?

Eh haklısınız ..Sizde haklısınız..

Sallasana arkadaşım ağzı olan konuşuyor misali... :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bana ben böyleyim sen şöylesin öyle yaptın böyle yaptın diyecekseniz ..

kanıt(delil) ,neden gösterin ?

Bu sizin yaptığınız karalamadır.

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki arkadaş birleşmiş birbirine top atıpk duruyorlar. Dandikten kastınız nedir? Herkesin bu kelimeden çıkardığı farklıdır . Mesela benim için 48 saat sunucusu kapalı kalıp sonra foruma yazıp sonra mesajlarını editleyen DANDİK'dir.Buda benim yorumum.

Sayın BilHost,

Postlarınız için çok teşekkür ederim. Bilhost kısa bir ara hariç 2.5 yıldır hizmet veriyor ve kimsenin konusuna bir şey bilmediği halde bir post dahi atmadı. Ve halen bu işten kazanıyor. (Allah daha çok artırsın).Ancak birinin mesajında "muhasebecilik" birinin mesajında "üst düzey bilgili insan" tutumlarınız hiç doş değil. Az önce bu bölümün gönderilen mesajlarını inceliyordum. Son mesajların hepsi "nudembilisim" . Birileri senden host alıyor başkası müşterilerini eleştirdi mi? Sana mı kaldı dolandırılanları savunmak? Verirsin düzgünce hizmetini zaten birisi teşekkür eder forumda. Bir de böyle kazanmayı deneyin.

Benim şu kadar müşterim var, şirketim vs gibi şeyleri sık sık dile getirerek bir yere ulaşamazsınız. Bu forumun arşivi nice böyleleriyle doludur.

-Saygılarımla

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vayy yerleri bana çok yakın bayrampaşada yeri biliorum bi ara gidip bi bakayım aslında öyle küçük bi turkcell bayi falan da değil bu işe girmeleri beni şaşırttı

N

nudembilisim

Misafir
İki arkadaş birleşmiş birbirine top atıpk duruyorlar. Dandikten kastınız nedir? Herkesin bu kelimeden çıkardığı farklıdır . Mesela benim için 48 saat sunucusu kapalı kalıp sonra foruma yazıp sonra mesajlarını editleyen DANDİK'dir.Buda benim yorumum.

Sayın BilHost,

Postlarınız için çok teşekkür ederim. Bilhost kısa bir ara hariç 2.5 yıldır hizmet veriyor ve kimsenin konusuna bir şey bilmediği halde bir post dahi atmadı. Ve halen bu işten kazanıyor. (Allah daha çok artırsın).Ancak birinin mesajında "muhasebecilik" birinin mesajında "üst düzey bilgili insan" tutumlarınız hiç doş değil. Az önce bu bölümün gönderilen mesajlarını inceliyordum. Son mesajların hepsi "nudembilisim" . Birileri senden host alıyor başkası müşterilerini eleştirdi mi? Sana mı kaldı dolandırılanları savunmak? Verirsin düzgünce hizmetini zaten birisi teşekkür eder forumda. Bir de böyle kazanmayı deneyin.

Benim şu kadar müşterim var, şirketim vs gibi şeyleri sık sık dile getirerek bir yere ulaşamazsınız. Bu forumun arşivi nice böyleleriyle doludur.

-Saygılarımla

Ben zaten kazanıyorum allaha çok şükür.Forumlardaki konu başlıklı reklamlara ihtiyacım yok açtığım ilk mesajı iyi oku ne dediğimi anlarsın.Poslarımı editlemem iyinet adminlerinin sorunu senin ilgilendirmez bu konu.Diğer bir husu tek sucusu olan bir firma değilim 1 sunucum 48 saat kapalı olmuş olabilir bu bizim dandik firmayız anlamına gelmemizi sağlamaz.48 saat kapalı oldu kimi yüz üstü bıraktık.Forum arşivi diyorsun ama çok bilmiş arkadaşım şuanda kadar attığın mesaj sayısı 50 üstünde akşam akşam yazdığın pos ile beni güldürmeyi becerdin.Üstüne basarak diyorum ben demedim bu firma öyle şöyle böyle anlıyan anladı.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5