GTA Online a Yeni Modlar Geliyor

ssasuke

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
21 Ekim 2014
Mesajlar
63
Reaction score
0
Konum
İstanbul
Grand Theft Auto Online için önümüzdeki hafta Heist modu bizlerle olacak. 10 mart 2015 tarihinde Heist moduyla birlikte GTA Online a 6 farklı yenilik daha gelecek. Bu yeniliklerin en büyüğü kuşkusuzki Heist modu. Zaten gelecek olan yeniliklerin birçoğu Heist moduyla bağlantılı olacak.

Heist Modundan sonraki en büyük yeniliklerden biriside Come Out and Play modu. Bu mod da 3 oyuncu koşucu olarak bir noktadan belirli bir hedefe gitmeye çalışırken onların arkasından gelecek olan bir grupta onları engellemeye çalışacak. Koşucu olan oyuncular binek araç kullanamayacaklar fakat yüksek kalitede ve etkili silahları olacak. Avcı grubu ise ATV kullanabilecek ve ellerinde de otomatik silahlar olacak.

actual_1425415212-250x141.jpg

Diğer bir mod ise Siege Mentality modu. Bu modda bir grup oyuncu belirli bir bölgeyi yada binayı savunmaya çalışırken, karşı grup ise o bölgeyi ele geçirmeye çalışacak. Savunan grup 4 kişi ele geçirmeye çalışan grup ise 6 kişiden oluşacak. Savunan grup ta sınırlı sayıda can ile hertürlü silah olacak. Saldıran grupta ise sınırsız can ile sadece pompalı tüfekler olacak.

Bir diğer mod ise Hasta La Vista modu. Bu moddada bir yarış güzergahında bisiklet ile bitişe varmaya çalışan oyuncular ve bu oyuncuları ezmeye çalışan tırcılar olacak. Burada bisiklet sürücüleri özel yeteneklere sahip olacak.

Kayna: GTA Online Yeni Modlar
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst