İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güç Birliği Telekom Protesto

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yav bizim forumun adını buraya kim yazdırdı :)

iyinet2ql.jpg

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gençler bu adama laf anlatmayın bu nun ya telekomdan alacağı var yada düşündüğümdende karpuz başka bişey demiyicem. Benlede muhattap olma imzana yazdığın nickini ben başka yerlerine yazarım. Bu da bi uyarı olsun sana böyle insanlar oldukça zor be adam hormonsuz doğal bi karpuz

H

hostcu1

Misafir
Turkeywebnet' Alıntı:
Almanya 60 Mbps 25 eu(yaklasik 30 dolar)

inanilmaz ama gercek aol 6binlik dsl i kullanicilarina dagitti bile.

Bu protesto fikri cok iyi ancak kizmayin hic bir ise yaramaz,Türkiye de interneti tekeline alan telekom a rakipler cikmadikca fiyat indirimi filan hava civa.Avrupa daki ülkelerde 10 larca internet firmasi var,e rekabetide siz düsünün artik.Türkiye de rekabet yok rekabet icin ortam hazirlanmiyor.Bu iste tayyip aga ile telekom ortak calisiyor galiba diyicem ama eskiden de böyleydi kimsenin günahini almamak lazim.Basbakanligi mail bombardimina tutalim derim,basbakanligin internet sitesine mailleri gönderelim belki bizleri farkeden birisi olabilir.

yaw dostum bu 60mps sınırsızmı almanyada? gerçten bu kadar ucuzmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5