İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güçlü LinkWhell Sistemi ile Kullanıcı Dostu Siteleriniz Şahlanıyor

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güçlü LinkWhell Sistemi ile Kullanıcı Dostu Siteleriniz Şahlanıyor - KAÇIRMAYIN!​

Herkese Merhaba,

Kendi sitelerimde uyguladığım defaatle denediğim güçlü bir yapıyı sizlere sunmak istiyorum...

Sistem güçlü bir LinkWhell (LW) altyapısı ile işliyor...

Oldukça zahmetli ve vakit alan bir iş ancak gözle görülür olumlu sonuçlar elde edeceğiniz aşîkar...

Sistemin ana ayağı el ile (manuel) yapılmakta, yalnızca besleme ayakları güçlü ve güvenilir bir sistemle yapılmaktadır.

Peki ne yapıyoruz;

by7bd.png

Her bir imlemenin Grafiği...

1. 5 adet ANA paravan blog oluşturuyoruz (LW yöntemiyle)
2. Her birine 5farklı kaliteli makale ekleniyor (Her BLOGDAN toplam 6-URL elde ediyoruz)
3. Her paravan blog makalesi ve ANA ADRESİ için 100 imleme Yani her blog'a 600imleme yapıyoruz
Her imleme pingleniyor ve bu imlemelere 3 koldan besleyici imleme ve PING işlemi uygulanıyor sonrasında imleme RSS'leri RSS sistemlerine ekleniyor...
Sonuç olarak her işlemden 10 imleme, 3*10 besleyici imleme ve 1000 ping elde ediyorsunuz...
4. Yine her paravan bloga 250Blog Yorum backlink, 50 Wiki backlink eklenir; böylelikle oluşturduğunuz PARAVAN Bloglar güncel ve GÜÇLÜ olurlar...

5. Yine ana sitenize 50+ dizin başvurusu yapılır, onaylanması için gereken herşey yapılır sayıca fazla ekleme yapılır ama garanti olması açısından 50+ diyoruz
6. Yine ana sitenize 10+RSS sitesine eklenir ve 20+ping sistemi ile PINGLENİR...
7. Yine ana sitenize 3000+ Whois/AboutUs sitesine eklenir ve PINGLENİR...
8. Ana Siteniz 50+imleme yapılır;
Her imleme pingleniyor ve bu imlemelere 3 koldan besleyici imleme ve PING işlemi uygulanıyor sonrasında imleme RSS'leri RSS sistemlerine ekleniyor...
Sonuç olarak işlemden 50 imleme, 50*10 besleyici imleme ve 5000 ping elde ediyorsunuz...
9. Sitenizin 5 Alt sayfasına 50+'şer İMLEME yapıyoruz yine her 50 imleme 50*10 besleyici imleme ve 5000 ping işleminden geçiyor...
10. Oluşturulan BLOGLAR size teslim edilecektir, daha sonra güncellenemiz tavsiye edilir...

Çalışma yaklaşık olarak 20 İŞGÜNÜ sürmektedir +/-5GÜN olmaz ama olabileceğini düşünelim...

by78s.jpg

Görselin 5Grup Halini Uyguluyoruz...

Sonuç olarak ne elde edeceksiniz....

GÜÇLÜ BİR LİNKAĞI elde edeceksiniz...

- 5 Adet içeriisnde 5makale bulunan BLOG
- Toplamda sitenize özgü 25makale
- Sitenizi destekleyen toplamda 30 Adet güçlü URL
- 50+ Dizin Başvurusu
- 10+ RSS Dizine Ekleniyorsunuz
- 1250Blog Yorum backlink, 250 Wiki backlink
- 3000+ Whois/AboutUS sitesine ekleniyor ve PINGLENİYORsunuz
- Ana Sitenize 50+İMLEME Bu imlemeye bağlı 50 imleme, 50*10 besleyici imleme ve 500 ping elde ediyorsunuz...
- 6*50+ İMLEME Bu imlemeye bağlı 300 imleme, 300*10 besleyici imleme ve 3000+ ping elde ediyorsunuz...

Ve daha yazılmayan çok sayıda REFERANS LİNK (backlink) elde edeceksiniz...

Bu AĞ size ne sağlar...

ALEXA değerinizde DÜŞÜŞ yaşarsınız...
Anahtar Kelimenizde YÜKSELİŞ yaşarsınız...
Sitenize gelen ziyaretçilerde ARTIŞ yaşarsınız...

Bu SEO sistemi geleceğe dair büyük bir ağın HABERCİSİ; dilerseniz 2. , 3. ve 4. basamaklarına ilerleyebilrisiniz, bunun için gerekli anlatım yapılacaktır.
Tavsiyem 2.Basamağa ilerlemeniz yönündedir.

Sistem Penguen ve Panda tarafından dostane algılanır; zarar görmezsiniz...
SEO da garanti sistemi maalesef mümkün olmadığı için sizi ilk sayfaya taşıyorum oraya çakılı kalacaksınız gibi vaadlerde bulunmuyorum; mümkün oldukça açık açık yazdım, sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz...

STOK : 5 ADET
ÜCRET : 400$ / 700TL
ÖDEME : T.İş Bankası (EFT/Havale)

Ödemenin ardından İletmeniz gerekenler : ' Alıntı:
Ödeme Bilgisi :
ANA URL :
5 Alt URL :
1-3 Anahtar Kelime :
Var ise Notlar :

Konu altından gereksiz yorum ve polemikler oluşturmadığınız için şimdiden teşekkür ederim...

Soru/Görüş ve Önerilerinizi saygı çerçevesini aşmadığınız sürece çekinmeden iletebilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5