İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gugıl Amca Bana Değer Veriyor :)

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Az önce Bir arkadaşlık sitesinde olan profilime bakıyorum alexa toolbarda dikkatimi çeken bişey oldu ve sizinle paylaşmak istedim sitenin normaldeki PR değeri 2 ancak benim profilime belirlenen PR değeri ise 8 ee gugıl amca madem beni bu kadar çok seviyon sitelerimde de bana böyle güzellikler yapsana :)

Resimler Aşağıda

Benim Profilim

111copyqe4.jpg

Sitenin Kendi İndeksi

112copynf8.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ordan link veremiyomusun :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şimdi sen ff yi açınca ilk gelen sayfa 100 de 1500 google :) ve sen profiline giderken sitenin adresini yazmaya başladığında senin profilinin adresi çıkıyor ve sen onu seçip giriyorsun bu yüzden google'ın 8 pr si senin oluoyor

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gugıl amca bir beni sevmiyor galiba :(

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahh keşke öyle bir fırsatım olsa bütün sitellere link çıkışı yapardım ama izin yokki :( yanlız işin içinde bi tuaflık var asiye arkadaşımızın söylediği gibi simdide sitenin kendi indexi pr4 olmuş buna bi yorum getirin bilgili webmasterler :D gugıl dalgamı geçiyor ne yapıyor böyle :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet o mozilla eklentisi bir kere pr8 falan gördümmü alakasız bir yeri pr8 olarak göstebiliyor yeniden başlatıncaya dek...

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani bu durumda gugıl amca beni yine sevmemeye devam ediyo :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5