Gül Suyu İle Yüz Temizliği

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Hemen hemen hepimiz gül suyunun kokusuna hayranızdır. Peki gül suyunun kokusunun yanı sıra cilt de de faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Peki gül suyunu nasıl kullanmalıyız? İşte tam da bu sorunuzun cevabı için bu gün ki konumuz da sizler için gül suyunun cilt de faydaları hakkın da bir araştırma yaptık. O zaman ne duruyorsunuz haydi bir an önce başlayalım da sizler de bir an önce gül suyunun faydaları hakkın da bilgi sahibi olunuz. Arkadaşlar Gülsuyu içerisin de yar aldığı vitaminler sayesin de yüze uygulandığı zaman ortaya bir çok olumlu sonuç çıkmaktadır.

gul-suyu-maskesi_646x340.jpg


Eğer sizler de yüzünüzü düzenli olarak gül suyu ile temizlerseniz yüzünüz de ki siyah noktalar belli bir zaman sonra kalkar ve yüzünün siyah noktalardan arınmış olur. Bunun yanı sıra gül suyu özelikle de sivilceler ile mücadele etme de önemli bir siyah olarak da bilinmektedir. Yüzünü düzenli olarak gül suyu ile temizleyen bireyin yüzün de siyah noktalar, güneş lekeleri, sivilceler ve de yüz de birikmiş olan fazla kir ve yağ tabakası da ortadan kalkmış olur. Gül suyunu normal makyajını temizlerken kullandığınız pamuğa sürün ve yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Bu işlemi yüzünüz her türlü lekeden ve de sivilceden kurtulana kadar devam ediniz. Bu şekil de sizler de temiz ve de pürüzsüz bir yüze sahip olacaksınız.

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst