İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GulbenErgen.Gen.Tr Satiliktir.

B

Bedavalar-Net

Misafir
www.gulbenergen.gen.tr domaini satiliktir.Fiyat vermiyorum,aklimdaki fiyata yakin teklifler verilirse satacagim en dogrusu domainin hakki olan fiyati verene verecegim.Site trek sayfalik birsey.Site diye bisey yok anlayacaginiz ortada.Google da gülben ergen denilince ilk sayfada cikiyor.Hergün bir sayfa ilerledi.Sayfa 5 günlük.Google hiti tek sayfalik bir site icin muazzam.(1000 tekil ve üstü)

Ilgi duyanlar [email protected] mail adresine tekliflerini bildirebilirler.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadas= Senin görüslerin benim icin degerlidir.3-4 Günlük bir site icin bence cok iyi.Süper hit aliyor.Bence cok güzel domain.Google aramalari nerdeyse gün icinde 10 defa degisiyor,bir bakiyorum ilk sayfada alttan 3 basamak üstte bir bakiyorum ikinci sayfada.Yakinda oturur hersey.

Bulutlar= Bulutlar ben yazdim yukarida bu bir site filan degil,tek sayfalik öylesine hazirladigim bisey.

Ayrica ben siteyi elestirin pardon domaini elestirin diye yazmadim,hosuna giden olursa emailime yazabilir diye ilan verdim.Bulutlar neyi ispatlamaya calisiyor anlamadim.Kisisel sohbete giremeyecek kadar yogunum :) Zaten iki teklif var mailde dahada teklif olursa yakin zamanda degerlendirecegim.

ilginizden dolayi tesekkürler

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bedavalar-Net' Alıntı:
Arkadas= Senin görüslerin benim icin degerlidir.3-4 Günlük bir site icin bence cok iyi.Süper hit aliyor.Bence cok güzel domain.Google aramalari nerdeyse gün icinde 10 defa degisiyor,bir bakiyorum ilk sayfada alttan 3 basamak üstte bir bakiyorum ikinci sayfada.Yakinda oturur hersey.

Bulutlar= Bulutlar ben yazdim yukarida bu bir site filan degil,tek sayfalik öylesine hazirladigim bisey.

Ayrica ben siteyi elestirin pardon domaini elestirin diye yazmadim,hosuna giden olursa emailime yazabilir diye ilan verdim.Bulutlar neyi ispatlamaya calisiyor anlamadim.Kisisel sohbete giremeyecek kadar yogunum :) Zaten iki teklif var mailde dahada teklif olursa yakin zamanda degerlendirecegim.

ilginizden dolayi tesekkürler

Tesekkurler. Bencede super hit alır. Orn : Sibelkekilli.info benim ve cok super hit alıYor google'den.
Bulutlar : Sen benim title'leri gormemissin henuz. Valla bedavalar-net'inki hic birsey benimkinin yanında:) Ama google ile bu konuda problemimiz yok. Seninle neden olsun:)

nedo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dip not: Sayfa altındaki okunamayacak ufaklıkda text, google için ban sebebidir.

Kendinize ve satın alacak kişiye zararı dokunmasın diye uyarıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5