İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gülse Birsel'e Gıcık Oluyorum

X

Xman

Misafir
Bir insan bu kadarmı itici olur anlatamam. Kadında doğal bir iticilik ve yapma görüntü mevcut, hele konuşması beni öldürüyor. Senelerce Avrupa Yakasıyla ütüledi beynimizi, tam kurtulduk derken şimdi de Türkcell'e sardırmış, hangi kanalı açsam yine konuşuyor car car car. Türkcell hattımı kapattıracam sırf buna gıcık olduğum için..:mad::mad:

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Hatun sağlam öle deme abi :) Tabi benim bekar olmam ondaki incelikleri görmeme en büyük etken :D

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Konuşması beni bitiriyor abi ya..:( Bana göre çok tatlı..:D
Avrupa yakasında daha hoştu sanki, bende bekarım bu arada.:p

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ben de gıcık oluyorum ama arkadaşların içi gidiyor abi baksana, ayrıca ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca!

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir insan bu kadarmı itici olur anlatamam. Kadında doğal bir iticilik ve yapma görüntü mevcut, hele konuşması beni öldürüyor. Senelerce Avrupa Yakasıyla ütüledi beynimizi, tam kurtulduk derken şimdi de Türkcell'e sardırmış, hangi kanalı açsam yine konuşuyor car car car. Türkcell hattımı kapattıracam sırf buna gıcık olduğum için..:mad::mad:

Bana da çok acayip geliyor.
Ne çok antipatik ne de çok sempatik.
Herkesten ayrı bir havası var gibi geliyor.
Buda hoşuma gidiyor.

Evlenebileceğim bir kız mı ? Hayır.
Ama o tarz bir arkadaşım olmasını isterdim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gülse Birsel'de gerçekten doğuştan bir cazibe eksikliği var. Ben böyle düz bir kadın görmedim. Iyyy.. düşman başına :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim o tarz bir tanıdığım var. ne yapsa olmuyor. dizide kendi de diyordu doğuştan cilve eksikliği var onda. bana hep itici gelmiştir. avrupa yakasına ve komedyenliğine diyecek yok. itici mi itici : )

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Gülse Birsel , GAG'ı sunduğu zamanlar gayet hoş geliyordu gözüme (miyopmuyum lan?!). Oyunculuğuna diyecek sözüm yok ama itici olduğunu söyleyebilirim (vuralım mı xman baba?).

X

Xman

Misafir
Gülse Birsel , GAG'ı sunduğu zamanlar gayet hoş geliyordu gözüme (miyopmuyum lan?!). Oyunculuğuna diyecek sözüm yok ama itici olduğunu söyleyebilirim (vuralım mı xman baba?).

Abisi çok ünlü bir göz doktoru Ahmet Bozkurt ŞENER, 2002 yılında Türkiye de 10 dan fazla profun yapamam dediği lazer ameliyatını şak diye yapmıştı eşime, dÜnya göz hastanesinde. Öylede tatlı mütevazı bir adam, bununla nasıl aynı anne babadan olmuşlar hayret doğrusu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5