İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gümüşlere bir kıyakda benden.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar;
gümüş arkadaşlara bir kıyak yapmak istedim.İyinete özel ücretsiz SEO Danışmanlığı gibi bir şey olacak.Sorularınızı cevaplayıp sizlere yol göstermeye çalışacağım.

Sorularınızı bekliyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Siteye çok fazla reklam koymak SEO açısından zararlı mıdır ?

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Siteye çok fazla reklam koymak SEO açısından zararlı mıdır ?
Merhaba;
öncelikle soru için teşekkürler.Biz bu soruyu genelde bir kaç geri soru ile cevaplıyoruz.Öncelikle reklamların yerleri,içerdiği içerik,göze batma durumunu düşünürsek;
misal kendinizi düşünün bir siteye giriyorsunuz sağda solda kayan cıvıl cıvıl reklamlar var.Bir ziyaretçi olarak o siteye girmek ister misiniz? Peki SEO için önemli olan çalışmalarından biri, aynı zamanda veli nimeti olan "hit" sizce bu durumda yeterli derecede olur mu?

Ek olarak bir sitede aşırı bir şekilde reklam kullanımı varsa.Google'a spam olarak gözükebilirsiniz;Sandbox ihtimali olabilir, küçük çapta sıra düşürme cezası olabilir.Bu cezalarında getirdiği hit kaybı; SEO çalışmalarınıza olumsuz yönde etki edecektir.

İyi forumlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ozaman bende bi soru sorayım
kelimeni googleda aratıyosun ve o linki kelimene blogunda linkliyosun
bunun artıları nelerdir

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar küçük bir trafik kazası geçirdim.İyileşir iyileşmez sorularınıza ve foruma döneceğim iyi forumlar dilerim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ne kazası, nasılsın şimdi kötü bişey yok dimi

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
liveinternet.ru gibi siteler seo ya faydalımıdı ilk soruma başlıyayım

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ne kazası, nasılsın şimdi kötü bişey yok dimi

Ölümden döndük diyebilirim...Bozcaadaya kaçtım 2-3 günlüğüne çanakkale kilitbahir yollarında kütük yüklü tırın arkasından gidiyordum,tek gidiş,geliş olduğu için sollamam lazımdı,sol taraf müsait olmayınca biraz tırın arkasından gittik.Nasıl olduysa tırdan 3 koca kütük arabanın üstüne doğru düştü,son anda kırmama rağmen aracın sağ tarafı tamamen ezilmiş durumda benim sağ ayağımda da 2-3 yerden kırık var.En kısa zamanda aranıza döneceğim.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ölümden döndük diyebilirim...Bozcaadaya kaçtım 2-3 günlüğüne çanakkale kilitbahir yollarında kütük yüklü tırın arkasından gidiyordum,tek gidiş,geliş olduğu için sollamam lazımdı,sol taraf müsait olmayınca biraz tırın arkasından gittik.Nasıl olduysa tırdan 3 koca kütük arabanın üstüne doğru düştü,son anda kırmama rağmen aracın sağ tarafı tamamen ezilmiş durumda benim sağ ayağımda da 2-3 yerden kırık var.En kısa zamanda aranıza döneceğim.

Kardeşim çok geçmiş olsun.. Allah beterinden korusun.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Kaza raporu tutulmuştur mutlaka. Tanıdığımız trafik polisi arkadaşımız var. Kaza hakkında bana biraz bilgi verebilirsen, yardımcı olmaya çalışırız.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hepinize çok teşekkür ederim.Zaten tır şirketine dava açtım.Zabıt tutuldu,polislik pek bir işlem kalmadı,şuan dava süreci var toparlanır toparlanmaz aranıza geleceğim.Hepinize tekrardan teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5