İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel Blog Satılık | Uygun Fiyat

taylan_b

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Üst kısıma manşet ve kategori listesi eklense çok güzel haber teması olur.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hocam sizde bir site açıyorsunuz ve siteyi adam edip satıyorsunuz.Bence daha da geliştirip yüksek mevlalalara satmanız daha doğru olur gibime geliyor.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Birkaç şey söyleyeceğim. Konuyu baltalamak namına değil. Ama isterseniz yanlış anlayın umrumda değil. Bakıyorumda önüne gelen herkes bir site açıp 2-3 ay sonra satmaya kalkıyor. Eyvallah satsın para kazansın. Kimsenin ekmeği ile oynamam. Fakat istenen fiyatlara bakıyorum da maşallah arkadaşlar sanki çok iyi bi site satıyorlar.

Malesef piyangodan bu konu çıktı buraya yazıyorum. Bu konu üzerinden konuşacak olursam; sitenin bi getirisi var mı yok, sitenin teması themeforest'in satmış olduğu avenue adında 35$ lık bir tema bu tema lisanslı mı değil, içerik özgün mü değil, ayrıca sitenin aktif olduğu süre 3 ay değil 50 gündür (kanıt veya adres çubuğuna www.ozipcan.com/?p=1 yazın çıkan yazının tarihine bakın), sitenin istatistiksel değerleri (alexa,mozrank,pagerank vs.) iyi mi değil, ki zaten domainin kayıt tarihi 10.07.2011 nasıl 3 ay aktif olabiliyor, ayrıca o hitin bu siteye ait olduğunu nerden bileceğim ben, vs. vs. vs.

Benim 2 küsür yıllık sitem var. Ben milyarlar istemeliyim o zaman.

Bir yere kadar geldi sabredemedim. Kusura bakmayın. Sürçü lisan ettiysem affola. Hayırlı bayramlar...

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaşlar siteyi satmamın nedeni bu işi bıraktığım içindir. Başka bi sebebim yok. Konudada belirttim fiyat konusunda gerekli anlaşma yapılır diye.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar siteyi satmamın nedeni bu işi bıraktığım içindir. Başka bi sebebim yok. Konudada belirttim fiyat konusunda gerekli anlaşma yapılır diye.

Ben söyledikten sonra fiyat 100 TL'den 70 TL'ye, sitenin aktif olduğu süre 3 aydan 54 güne indirildi. Ne kadar enteresan değil mi? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5