İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel blog ve benzeri sitelerden tanıtım yazısı satın alınacaktır.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, mevcut sitelerimizden birinin tanıtımı için sitenin kendine ait 3 kategorisini içeren farklı 3 link bulunan bir tanıtım yazısı için, Güncel ve özgün içerikli Türkçe bloglardan veya benzeri sitelerden tanıtım yazısı satın alınacaktır. Her bloga aynı sitenin olmasına rağmen farklı bir tanıtım yazısı verilecektir.Tanıtım yazısının içerisinde sitenizin yapısına uygun olarak tanıtılacak sitenin logosu bulunacaktır.

Alınan tanıtım yazısı en az 1 hafta ana sayfada kalmalıdır. Daha sonra alt sayfalara inebilir fakat kesinlikle silinmemelidir.

PR0 - 1 USD
PR1 - 2 USD
PR2 - 3 USD
PR3 - 4 USD
PR4 - 5 USD
PR5 - 6 USD
PR6 - 7 USD...

Teklifleriniz ve site bilgileriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 7 dolar veriyorum, sebebinide az çok herkes tahmin edebilir. bir hafta sonra pr0 bir sayfaya geçme ihtimali %99 sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5