İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güncel borsa haberleri

www.babahaber.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
degerli arkadaşlarım, hemen hemen hergün 40 a yakın türkiye ve dünyadan özgün haber eklenen www.babahaber.net sitesinde , sizlerde ekonomi üzerine yorum ve görüşlerinizi paylaşa bilirsiniz, ama içeriğimiz hiç bir şekilde yatırım danışmanlığı kapmsanında değildir.

www.babahaber.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi niyetin için teşekkür ederim, ben site geçmişi henüz 3 haftalık bir irim,i zaten asıl meslegimde hukuk üzerine , tüm gece uğraştım, saolsun webmaster üstadlarım, boşta tek domain bırakmamışlar :) bu domain i bulmam 8 saat imi aldı :) zaten içerikte sadece finans üzerine değil , ama şunudaanlamış oldum, kimsenin aklına gelmez dediğim domainlar bile alınalı cok zaman olmuş, Türk düşünüyor üretiyor her zamanki gibi

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Domaininiz finansla pekte alakalı olmamış , başarılar..
Alınmazsaniz eğer, bende aynı yorumu yapacaktim.Hayırlı uğurlu olsun.Geçen iyinette finansla alakalı çok güzel ve ucuz bir domain vardi.Hatta ben arkadaştan bir adet domain aldım.Nicki sanırım Rumuztr idi, araştirirsan bulursun.

Eğer Finansla alakalı hala domain arıyorsanız, arkadaşa sorabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5