İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güncel face book video oynatma yardım

MASTERKİNG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam forumda yeniyim face book videolarını anime sitemde oynatmak istiyorum arama yaptım verilen çözümler hep eski bulamadım bir türlü bu konuda yardımcı olabilecek var mı dle de kullanılan kodları vereyim belki bununla bişeyler yapabilirsiniz birde bu sorun için güncel bir çözüm varsa link verirseniz iyi olur

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Piyasadaki botların çoğu patlamış bence sıfırdan bir bot yaptırın sorun tamamen çözülür.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
selam forumda yeniyim face book videolarını anime sitemde oynatmak istiyorum arama yaptım verilen çözümler hep eski bulamadım bir türlü bu konuda yardımcı olabilecek var mı dle de kullanılan kodları vereyim belki bununla bişeyler yapabilirsiniz birde bu sorun için güncel bir çözüm varsa link verirseniz iyi olur

site adresinizi yazarmısınız hocam ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5