İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Guncel Haberler Yeni Mesajlarda Gozukmesin

Guncel Haberler Kismi Yeni Mesajlarda Gozuksun Mu?

• Kullanılan toplam oy
    2

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Baslik cok acik, bence guncel haberler kismina yazilanlar yeni mesajlarda gozukmesin, cunku zaten online gazeteler var ve burasi bir guncel haber forumu degil, ben daha cok webmasterlari ilgilendiren konularin one cikmasi taraftariyim...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Şuan yeni mesajlara baktım bir tane bile güncel haber yok, siz söyleyene kadar bunun çok fazla göze battığını farketmemiştim. Arada bir ilginç haber oldumu bakıyorum ben, zaten çok fazla haber paylaşılmıyor.

Webmasterlik konularına fazla dalıpta, memlekette ne olduğunu unuttuğumuz oluyor, bence çok göze batmıyor güncel konular ve kalabilir.

Saygılar...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Benim gozume genelde cok carpiyor, ben gazeteleri diger sayfalrdan takip ediyorum ancak bu forumda gormek beni biraz sasirtiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5