İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel site satış sözleşmesi ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Firmalarla çalışırken kullandığınız satış sözleşmesi örneği gönderirseniz sevinirim. Fatura kesip web sitesi satışı yapacağımızda nasıl bir sözleşme kullanmamız gerekiyor. mail msn profilde var.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
site satan yokmu aranızda fatura keserek ? Nasıl bir sözleşme imzalıyorsunuz ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Fatura kesmek için sözleşmeye gerek yok ki? Sözleşme ileride doğacak sorunlar için gerekli. İlk bir kaç sene bir kaç tokat yediğimde sözleşme bulmuştum bir yerlerden ancak kimseye çıkarmama gerek kalmadı. Önüme gelene iş yapmıyorum zaten çevremlede problemim olmadığı için hiç gerek duymadım.

Ancak iki kez imzaladıgım sözleşme oldu. Onlarıda ben değil karşı firma hazırladı. Adamlar zaten holding oldukları için bir takım kalite belgeleriyle yönetiliyor kurumsalları, bu bağlamdada çeşitli gizlliki anlaşmaları var. Ordan aldıgın yeniliği rakibe verme gibisinden olayları engelliyorlar haliyle.

NOT: Hazır script oluşturup satmaktan bahsediyorsan öyle bir şey yapmadıgım için hiç fikrim yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5