İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güncel site ve adsense

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce güncellenen site ve adsense geliri arasında bir bağlantı olabilirmi yoksa tamamen tesadüf mü :)

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 açıdan bakılabilir,
1.si örneğin şu son günlerde playstation 3 çok aranan kelimelerden ve iyi para verdiği söyleniyor. Sizde siteyi bu şekilde güncel tutarak kazancı katlayabilirsiniz.

2. bakış açısı ise tesadüf, yani bilindiği üzere reklamverenin hangi kelimeye hangi reklama ne kadar verdiği belli olmuyor, Siteni ne yönde güncel tutman gerektiği de şans eseri oluyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
güncellenen site hit yapar hit yapan site sayfa gösterimi ve tıklama sayısı artar doğal olarak kazanc artar ? (yanlışmıyım)

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır hit tık aynı kazanç * 2 oldu 3 4 gündür devamlı güncelliyorum siteyi o açıdan sordum.

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güncelleme bakımından ne yönde güncellediğinde önemli. sitende olmayanları sitene ekleme bakımından düşünme, yeniyi kendi yorumunla sitene kat.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5