İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel Teknoloji Sitesine Tanıtım Yazısı Verebilirsiniz!

Tufan Yıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google News Kayıtlı Güncel Teknoloji Sitesine Tanıtım Yazısı Verebilirsiniz!

Merhabalar,

2012 yılında faaliyete geçirmiş olduğumuz teknoloji sitemize ilk defa reklam - tanıtım yazısı alımı yapmaktayız. Sitemizde oluşturmuş olduğumuz reklam alanlarını kiralayabilir yada tanıtım yazısı verebilirsiniz.

Günlük ortalama 3500-4000 tekil ziyaretçisiyle teknoloji severlerin büyük ilgisini çeken TechGriff'te fiyatlar bir süreliğine sadece webmaster forumlarına özel olduğunu belirtmek isteriz.

Reklam alanları ve detayları ile ilgili bilgiye buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Sitemizin Google News Kaydı Bulunmaktadır. Google News için tıklayın. (60x60 sidebar bannerlarımız eklenmiştir. Fiyatlar için tıklayın.)

Site analizi için buraya tıklayın.

Tanıtım yazısı fiyatı ise 50TL'dir. 3 ve fazlasını alana ise 40 TL (Yazıyı biz yazacaksak eğer +5 TL ücrete eklenir)

RSS Reklam: Link başına aylık 15 TL alıyoruz. (En az 3 link kabul edilir.)

Ödeme Seçenekleri: İş Bankası, PayPal

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (850) 302 9259
E-Mail: [email protected]

http://www.techgriff.com

Konunun en son güncellendiği tarih: 07.12.2013

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5