İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncelleme başladı hayırlı olsun.. 25.11.2008

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet arkadaşlar bugün itibariyle GENEL GÜNCELLEME başlamıştır. Pagerank sitelerinde pagerankların güncellendiği yazıyor. Ben de değişim yok ama yabancı bir pagerank sitesi update durumunda yazıyor ve güvenilir bir site tüm gerçek ve genel güncellemelerde güncellemeleri bildirdi.

X

Xman

Misafir
20 kasım demiştim 25 kasım oldu iyi tahmin etmişim :) herkes yılbaşına bekliyordu.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bugün itibariyle GENEL GÜNCELLEME başlamıştır. Pagerank sitelerinde pagerankların güncellendiği yazıyor. Ben de değişim yok ama yabancı bir pagerank sitesi update durumunda yazıyor ve güvenilir bir site tüm gerçek ve genel güncellemelerde güncellemeleri bildirdi.

söz konusu yabancı site adını paylaşmanız mümkün mü ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
googlepagerankchecker.com

asla emin olmadan update yazmaz ve şu ana kadar hiç yanıltmadı

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten son büyük güncelleme 27 eylülde oldu 3 ayını doldurdu büyük güncelleme olması normal

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende normal kontrollerimi buradan yapıyorum fakat her hangi bir değişiklik yok. Google datacenter larına da sorgulama yaptım guncelleme ile ilgili birşey göremedim.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
datacenterlar geçen hafta güncellemede yazdı ama kimsede birşey değişmedi.

merak etmeyin bu konu fos değil :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gecen ki konuda benim pr değerim değişmişti n/a dan 0 a yükselmiştim :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bir sürü sitem var hiçbiri tık ses yok ya bize vurmadı daha güncelleme yada tam başlamadı.

X

Xman

Misafir
Ben draganın verdiği adresten datacenterlara baktım bazılarında 3 bazılarında 0 gösteriyor, bi hareketlenma var.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Evet güncelleme başladı, büyük sitelerden küçüğe doğru gelecek.Bizleri ancak yarından sonra etkiler

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu toolbarıda kaldırcam en sonunda siteye bi girdim n/a veriyor dedim ayvayı yedik hiç bir sitede hareket yok pr 4 olur dediğim banlanmış neyseki 30-40 sn sonra kendine geldi kalbimde sağlammış onuda ölçtük böylece :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5