İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde 0,25 dolar garanti(ödeme kanıtlı)

karaaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba size likesplanet adlı siteyi tanıtmak istiyorum
-----------------
●siteden twitter,facebook,youtube,google+ gibi siteler sayesinde para kazanabiliyoruz
●ayrıca auto surf özelliği var(hesaplarıma göre günde yaklasık 0.50 dolar kazanabiliyoruz)ama bilgisayar boştayken kullanmanızı öneririm zira ikide bir çıkan sayfalar canınızı sıkabilir
------------------
site
●paypal(min 1 dolar)
●okpay(min 0.1 dolar)
●payza(min 1 dolar)
üzerinden ödeme yapıyor.
------------------
sitede para birimi puan ve 5000 puan 1 dolar ediyor
siteye ilk defa girdiğinizde verilen puanları görüp bir an hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama kısa sürmez çünkü yapabileceğiniz bir sürü görev var
ve en güzel yanı saatlerce uğraşıp 0.05 dolar gibi komik rakamlar kazanmıyorsunuz ben üye olduğum ilk gün yaklaşık 15 dakikada 0.1 dolar kazanmıştım ve ödeme talep etmiştim(sitenin scam olup olmadığını denetlemek için okpaydan 0.1 istemiştim)para 5 dakika içinde hesabıma geldi:hönk:
------------------
gelelim siteden daha fazla nasıl para kazanabileceğinize
●ilk iş olarak facebook işlerini yapın asıl para orada;)tahminimce günde sade o bölümden 0.25 dolar kazanabilirsiniz ben sadece bir facem olduğundan ve onuda ben kullandığımdan pek girişmedim ama fake hesabı olanlar için tam bir maden diyebiliriz
●o sırada iki yeni sekmede trafik ve youtube view bölümünden para kazanabilirsiniz(bu iki bölümüde öneriyorum sadece tıklıyosunuz yaklaşık 30 saniye sonra sayfayı kapa diye uyarı veriyo kapadıktan sonra başka bi siteye tıklıyosun...
●ptp özelliği var fakat çok sevinmeyin bir ipye sadece bir kere ödeme veriyor ama 1000 ziyarette 0.01 veriyor şahsen ben sayfayı hitleapa bağladım;)günde yaklaşık 0.01 dolar falan kazanıyorum(hiç yoktan iyidir :D)
------------------
Ödeme Kanıtı
CziBHpG.png

bu dediğim gibi deneme amaçlı yaptığım istek birkaç güne paypal ödemesi isticem gelince paylaşırım;)
------------------
Üye olmak için
Refimden üye olursanız sevinirim
Üye Ol
Refsiz Link

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5