İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde 25 Adwords Hesabı Açabilecek olan Aylık 100 TL maaş

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar
Günde 25 adwords hesabı açabilecek arkadaş aranıyor hepsi farklı maillerde olucak ve doğal olarak aynı anda hotmail.com adresindende 25 hesap açması gerek. Kuponları kendim karşılayacağım ve belirttiğim şekilde girilecek o kadar.
devamlı çalışacağım
online süresi yüksek ve güvenilir bir arkadaş arıyorum.

Başvurmak için pm atmanız yeterli (msn ile birlikte)

kabul edilen arkadaşla çalışmalar direk başlayacak

hadi bakalım:)

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
adwords kabul için bi miktar para istiyor bunu kim karşılıcak ?
ve tam olarak ne istiyorsunuz elinizde kuponlar var hesaplarmı açılsın tam belirtirmisiniz

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords kabul için bi miktar para istiyor bunu kim karşılıcak ?
ve tam olarak ne istiyorsunuz elinizde kuponlar var hesaplarmı açılsın tam belirtirmisiniz

merhaba
aktif olması için gereken ücreti kupon içinden çekiyor. Yani tek yapılması gereken hesap açılıp, kuponların girilip beklenmesi ayrıca 25 rakamı en yüksek tuttuğum rakam örneğin ben yarın 10 tane hesap yeterli dediğimde 10 tane açıp vermeniz yeterli vereceğim ücret aylık yine aynı olacak

aslında bu işi kendim yapıyordum ancak hep hesap açıp hem reklam vermek zor oluyor bu yüzden:)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
:alkış: bence gününü pc başında geçiren arkadaşlar için güzel bir gelir kaynağı günde 3 saati bulmaz 100 hesap

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
pm atıyorum detaylı konuşalım

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atabilirsiniz bilgisayar mühendisligi öğrencisiyim hem katkı olur hemde günde yarım saat 1 saatimi ayırarak yapabilirim ... detayları konuşabiliriz pm attım

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekledim sizi arkadaşlar başvurular devam ediyor

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaşma sağlanmıştır teşekkürler herkese:hmmm:

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başka adama ihtiyaç olursa bende burdayım. üniversitede öğrenci bilgisayar labında görevliyim, amatör olarak web programlama ile ilgileniyorum, internetten ticarete çok meraklıyım(mesela adwords mantığını kavrama püf noktalarını bulma felan ancak yeternce bilgi edinemedm henüz) haliyle sürekli bilgisayar başındayım. bu tarz işler bnm için önemli fırsatlar. hem parasal hemde kendimi geliştirme amaçlı... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5