İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde 4500 Dolar Kazan

dogon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 4500 Dolar Kazan sloganı ile yazılmış bir e-kitap. Dili İngilizce, fikir verme açısından faydalı olabilir.

burdan: http://ul.to/819fosrh

dogon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amaç paylaşım.. download adresi bu ne ref linki?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
4500$ mı? Hem de günde?
$$
hemde indirme linki direk?
Virüs olabilür!

dogon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne virüsü be kardeşim.. bedavaya konuşuyosunuz. indir tara varsa virüs yaz. oturduk yerden yalan yanlış şeyler yazma....

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bedavaya konuşmuyorum. senin gibiler çok var güven olmuyor bu devirde.

Ekleme: öf indiremiyorum zaten indiriyim dedim iptal ettim bidaha olmi :p

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dosya sadece para kazanmak için konuulmuş.Farkettiyseniz arkadaşın 3 tane konusu var ve 3ündede aynı link var.Konu fake yöneticilere bildirildi

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
4500*365=1.642.500$
Ne yani senelik bir buçuk milyon dolar mı kazandırıyor? :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günde 4500 dolar kazanmak tabi ya diyesim geldi :)

dogon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosya sadece para kazanmak için konuulmuş.Farkettiyseniz arkadaşın 3 tane konusu var ve 3ündede aynı link var.Konu fake yöneticilere bildirildi

arkadaşım linkler aynı değil, ne pis adamlarsınız siz ya, neden insanların kazanmasını istemiyosunuz ki? cebinden bişey çıkıyomu?

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşım linkler aynı değil, ne pis adamlarsınız siz ya, neden insanların kazanmasını istemiyosunuz ki? cebinden bişey çıkıyomu?

evet günde 4500 dolar kazandıran bir sistem ve sen buralarda takılıyorsun hala.Sen insanları malmı sandın.Akıllımı zannediyorsun kendini.Günde 4500 dolar kazandıran bir sistemi kimse böyle gelipte burada paylaşmaz.Eğer o kadar kazandırıyorsa kendin uygula.Sonra gelmişsin bize pis diyorsun.Uploader olmak istiyorsan git adam gibi dosya paylaş.Böyle fake dosyalar saçma sapan yöntemler paylaşarak para kazanamzsın.Daha 19 mesajın var ne olduğu belirsiz bir üyesin birde bize pis diyorsun.Hadi 4500 dolar kazandıysan kanıtını göster bana.Eğer gösterirsen bende senden herkesin içinde özür dileyeceğim.Haydi bakalım sen milyonersin demi.Yürü git işine milletin asabını bozma.

dogon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım ister indir ister indirme ama pis düşüncelerini kendine sakla. kitabı ben yazmadım, kazanmak garanti diye bi kelimede etmedim. kitabın sloganı bu... Kafan bunlara basıyo eminim ama mal numarası yapıyosun bence...

Ekleme:
evet günde 4500 dolar kazandıran bir sistem ve sen buralarda takılıyorsun hala.Sen insanları malmı sandın.Akıllımı zannediyorsun kendini.Günde 4500 dolar kazandıran bir sistemi kimse böyle gelipte burada paylaşmaz.Eğer o kadar kazandırıyorsa kendin uygula.Sonra gelmişsin bize pis diyorsun.Uploader olmak istiyorsan git adam gibi dosya paylaş.Böyle fake dosyalar saçma sapan yöntemler paylaşarak para kazanamzsın.Daha 19 mesajın var ne olduğu belirsiz bir üyesin birde bize pis diyorsun.Hadi 4500 dolar kazandıysan kanıtını göster bana.Eğer gösterirsen bende senden herkesin içinde özür dileyeceğim.Haydi bakalım sen milyonersin demi.Yürü git işine milletin asabını bozma.

bu arada sen foruma ilk geldiğin zaman kaç mesajın vardı? birde şimdi 132 mesajın var kime neyin havasını yapıosun ki?

A

abdullahsabit

Misafir
tamamen indirme amaçlı kimse indirmesin arkadaşlar takipteyim seni forumlarda takiteyim:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5