İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günde 6 tl lik kontör kazanmak istermisiniz siz de kazanın bizde

süper forumcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar
günde 6 kontör kazanmak istermisiniz?yapmanız gereken şey çok kolay.bugün yeni bir oyun sitesi kurduk sitemizin gelişip büyümesi için üyelere ihtiyacımız var siz cep telefonunuzdan verdiğimiz numaraya verdiğimiz mesajı yazıp gondericeksiniz.biz size geri dönecegiz ve siz kullanıcı adi şifre yazarak bize göndereceksiniz.biz üye kazanıcaz siz kontör.
işlemleri adım adım anlatımı:
1.adım:ilk olarak bu konuya yazdığımız numaraya yazdığımız kodu göndereceksiniz

2.biz size onay mesajı göndereceğiz ama bazı mesajlar otomatik gönderildiği için size satın almak istermisiniz falan diye soruyor ama siz ona aldırış etmeyin bu işlem tamamen ücretsizdir.Gelen mesaja büyük harflerle EVET yazıp cevaplıyorsunuz.o size yine satın aldınız falan diyor ama siz yine aldırış etmeyin.

3.Bu sefer siz şu şekilde kullanıcı adı ve şifreyi yazıp gönderiyorsunuz.(mesaj alıp verimi otomatik sistemler tarafından yapıldıgı için şifreniz gözükmez)
şu şekilde:
Kullanıcı adı: (istediğiniz kullanıcı adını yaziyorsunuz)
şifre:(istediğiniz şifreyi yazıyorsunuz)
bunları yazıp gönderdikten sonra üye olmuş oluyorsunuz.
neden günde 6 kontör dedim çünkü bir gün geçtiğinde kayıt olduğunuz telefon numarası siliniyor ve yeniden o numaradan kayıt olup kontör kazanabiliyorsunuz

Not:daha site kodu ve numarası belirlenmediğinden yazılmamıştır.konuyu takip ediniz en kısa zamanda yazılacaktır.

Not2:size gelen satın alma mesajlarına aldırış etmeyiniz.bu işlem taamen ücretsizdir.

Not3:kazandığınız kontörler hattınıza 24 saat içinde yüklenecektir.

Memnun kalacağinizdan eminim emeğe saygı + rep :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5