İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gündoğdu Network İnternet Hizmetleri Şikayet

arslan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Gündoğdu Network İnternet Hizmetleri üzerinden 30.11.2013 Tarihinde Almış olduğum Web Domain + Hosting + Frewall Koruması 1 Yıllık 1 hafta kullanmadan kapanmıştır ve yaklaşık olarak 3 haftadır ilgileneceklerini söylüyorlar ve hergün beni erteliyorlar.Ben İstedimki Sonuçta bir bilişim şirketidir onlarca müşterisi vardır insanın halinden anlayan bireyleriz.Birgün bekletirsin iki gün bekletirsin üç gün bekletirsin.Bana bu yapılan terbiyesizlikten başka birşey değil. Resim olarak Değilde Herşeyi videoda Anlatmak istedim Kanıtlanabilirlik açısından Daha uygun olacagını düşündüm.Videoyu İzlerseniz 30.11.2013 Tarihinde Ödememi Yapıp www.tarikarslan.com Domain + hosting + Frewall koruması 35 TL ye satın aldım.Ve bana teslimat yaptıklarınıda bana actıkları tıckette videoda belirttim.Ve Şimdi Ne Filezilaya Bağlanıyor Nede Web siteme giriliyor. www.tarikarslan.com Web sitesine giriş yapmaya çalıştığımda www.homestead.com adresine bağlanmakta.

Video Linki : http://www.youtube.com/watch?v=MI1lO46jYmk

Kesinlikle Önermiyorum Bu Firmayı DOMAİNİMİ SİLDİLERRRRRR

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi