İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gündüz kâbusu

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Fenerbahçe'nin yüzü, bu yılın ikinci gündüz maçında da gülmedi. Ç.Rizespor, lideri ilk 18 dakikada attığı gollerle 2-1 yendi.

alıntı:sabah

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulusoy fedarasyon başkanı olduğu sürece fenerbahçenin işi zor.Fenerbahçe karşıtı bir "sürü" var çünkü fedarasyonun başında..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu yıl şampiyon olamazsak o zaman federasyonun başında kim olursa hemen istifa etsin :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rizeye geldimi bişeyler oluyor fenere. hatırlarım 5 yemişti bi kere. sonra fener 5 çayı içti diye manşet atmıştı gazeteler :D

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şike'ye karşı olan ve gücü yeten tüm takımlar yenebiliyor fenerbahçe'yi :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rizeye geldimi bişeyler oluyor fenere. hatırlarım 5 yemişti bi kere. sonra fener 5 çayı içti diye manşet atmıştı gazeteler :D

Galatasaray lı olduğunu düşünüyorum. Zira beşiktaş lı olsan 5 yediğinizi siz hatırlardınız. Fenerli olsan böyle birşey yazmasın. Konuyla en alakasız takım GS kalıyor. Hani mesajı okudum yahu diyorum biz kaç kere yenildikki bu rizeye ne zaman 5 atıcaklar. direk baktım nete, aklımda beşiktaş diye kalmıştı o da beşiktaşın 3 maç falan ardarda 5-6 yediği dönemdi. Leeds 6-0 sonra Rizeydi galiba hatta.

Herneyse 6 sene olmuş, yanlış hatırlaman çok doğal ama emin olmadığınız şeylerden dolayı dalga geçmeye çalışmayın ;)

Edit: gazete manşeti de değildi o. Öyle bir slogan olmuştu. 5 dakkada 5iktaş ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şike'ye karşı olan ve gücü yeten tüm takımlar yenebiliyor fenerbahçe'yi :)

Keşke her kulüp şikeye karşı olsa ve herkesin gücü Fenerbahçe yi yenmeye yetse. Tabi ufakta bir ricam var buradan, aynı gücü diğer takımlara karşı göstermeleri. Çok büyük bir istek değildir umarım. Fenerbahçeliler anlamıştır nedemek istediğimi..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Galatasaray lı olduğunu düşünüyorum. Zira beşiktaş lı olsan 5 yediğinizi siz hatırlardınız. Fenerli olsan böyle birşey yazmasın. Konuyla en alakasız takım GS kalıyor. Hani mesajı okudum yahu diyorum biz kaç kere yenildikki bu rizeye ne zaman 5 atıcaklar. direk baktım nete, aklımda beşiktaş diye kalmıştı o da beşiktaşın 3 maç falan ardarda 5-6 yediği dönemdi. Leeds 6-0 sonra Rizeydi galiba hatta.

Herneyse 6 sene olmuş, yanlış hatırlaman çok doğal ama emin olmadığınız şeylerden dolayı dalga geçmeye çalışmayın ;)

Edit: gazete manşeti de değildi o. Öyle bir slogan olmuştu. 5 dakkada 5iktaş ;)
Yahu niye durup dururken beşiktaşa bulaştın ki? zamanında avrupaya gidip 0 puanla dönmek beşiktaşa 5 atmaktan daha utanç verici olsa gerek:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu niye durup dururken beşiktaşa bulaştın ki? zamanında avrupaya gidip 0 puanla dönmek beşiktaşa 5 atmaktan daha utanç verici olsa gerek:)

Ben niye beşiktaşa bulaşayım. Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Hatta o kadar yanlışki biraz önce baktım Rize hem beşiktaşa hem cimboma 5 atmış :D

Ama şimdi kafam karıştı. Bu arkadaş hangi takımlı ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke her kulüp şikeye karşı olsa ve herkesin gücü Fenerbahçe yi yenmeye yetse. Tabi ufakta bir ricam var buradan, aynı gücü diğer takımlara karşı göstermeleri. Çok büyük bir istek değildir umarım. Fenerbahçeliler anlamıştır nedemek istediğimi..

Şike bahsi açılmışken aklıma takılan ufak bi ayrıntıyı danışayım. gs-denizli maçını izlemedim belki izleyenler vardır.

Denizlispor'da orta alanda çok akıllı bir futbol ortaya koydu. Orta alan, kendi savunmasına bir makine düzeni ile blok halinde yaklaşırken, hücumda da aynı düzen içinde ataklara yardımcı oldu. Orta alanda Yusuf'un yürüyerek adam eksiltmesi, ataklara destek olması, takımını rahatlatması ve Galatasaray'ın oyun konsantrasyonunu bozması dünkü oyunun en dikkat çekici yanıydı.

milliyet haberi okurken şöle bi kısım gördüm gs-denizli maçından. şimdi 52nci dakikada gol atan 1 futbolcu ve kendinden yukardaki gibi söz ettiren bi futbolcu 60ncı dakikada neden çıkartılmış. maçı izlemedim ve bu konuda hiç bir yoruma rastlayamadım internette eğer maçı izlemiş olan ve yusuf'un neden değiştirildiğini bilen bi arkadaş varsa beni bilgilendirirse iyi olur sabahtan beri arıyorum. hadi bi zahmet yorumsuz bırakmayın.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Gündüz karşılaşmaları büyük takımlarının çoguna yaramıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5