İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güngören'da BOMBA patlaması

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bazı sitelerde bombalı saldırıyor diyor

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım ölü sayısı artmaz,Allah belasını versin bunun yapanın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dogal degil bomba oldugu kesinleşmiş telefon kulubesine konulan 2 bomba 5 dk ara ile patlatılmış 1. az etkili ve vatandaşlar toplanınca 2. patlaması ölü ve yaralıların artmasını sebeb olmuş.

daha önce koyulanmı yoksa canlı bir bombamı oldugu kesin degilmiş.
5 dk ara ile patladı ise uzaktan kumanda ile oldugunu düşünüyorum herkesin ilk patlamadan yaralanalara yardıma geleceklerini düşünüp yaptıgı aklıma geliyor.

Çok acı bir durum yaaa...

allah ölenlere rahmet eylesin yaralılara allah şifa versin cok kötü bir şey bu olaylar cok üzüyor beni. nalet olsun şu terorer

son bilgiler 11 ölü 72 yaralı (kaynak: ntv)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görgü tanıkları;

"yerlerde kopan kol ve bacaklar,kafasına cam saplanmış insanlar" gördüklerini söylemişler.

çok üzülüyorum ya uff :(

yüce meclisimize girip terörü destekleyen ve adeta terör örgütünün basın sözcülüğünü yapan o çapsız şerefsizleri allah bildiği gibi yapsın, bu millet size öyle bir püskürecek ki bir daha sizin gibi çapsızlar gelmeyecek dünyaya!

vefat eden vatandaşlarımıza allahtan rahmet ailelerine sabır,yaralanan vatandaşlarımıza allahtan acil şifalar diliyorum.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bize 300-400 metre mesafede oldu. 2 adet patlama oldu.

ortalık ambulans sesleriyle inliyor...

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam ortalik karisikken birileri dahada karistirmak istiyor, olan sucsuz halka oluyor. Ölenlere rahmet yarailara sifalar dilerim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
onun bunun çocukları çok daha ağır konuşup.. Ülkeyi karışıtırıp kendilerine daha fazla menfaat sağlamaya çalışan pis köpekler. O bombalar yarın öbürgün bi taraflarında patlayacaktır eminim bundan.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onun bunun çocukları çok daha ağır konuşup.. Ülkeyi karışıtırıp kendilerine daha fazla menfaat sağlamaya çalışan pis köpekler. O bombalar yarın öbürgün bi taraflarında patlayacaktır eminim bundan.

O günün, bizim kendi içimizde birbirimizi yemiyeceğimiz bir gün olacağına adım gibi eminim...

[email protected]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul Güngören'de yaklaşık bir buçuk saat önce büyük şiddette 2 ayrı patlama gerçekleşmiş.Çok sayıda ölü ve yaralı bulunuyor.İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü şu anda olay yerinde halk tedirgin,büyük ihtimalle yasadışı örgütün bir eylemi gibi gözüküyor.Ölenlere HAK'tan rahmet,yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
13 ölü 70 yaralı NTV'de yazıyor.

Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ve bu bomba olayı yapan oçlarının Allah bin belasını versin hepsinin.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:( yine karışıklık,yine pislik, yine ölen masumlar, neden böyle :(

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
eşim ben ve çocuğum 1-2 saat önce oradaydık hatta bombanın patladığı yerde oturduk bebeğe mama verdik. Allah korusun yarabbim çok kötü bir olay ya tv de izledim heryer kan gölüne dönmüş :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5