İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 10$dan Fazla Kazançli Blogger Satılık

kralrocka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Site adresi:http://netcinin.blogspot.com
Sitenin aylık getirisi : 400$
Sitenin aktif olduğu süre: 2007 - 2013
Domain başlangıç tarihi : 2007
Domain bitiş süresi : sınırsız..
Site için istenen fiyat : 400 tl - pazarlık payı vardır..
Kategori, sitenin içeriği nedir: Program oyun indir film izle
Sitenin hit bilgisi (En az 3 ay olmalı, Son 1 ay ise gün gün gösterilmeli) : http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/kralrockan
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2007 - pr 0 güncelleme iyi bir pr bekleniyor
Hosting dahil midir değil midir: blogger herşey dahil
Banlı olduğu yerler var mıdır: bildiğimiz kadarı ile hayır
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: lisans yok sınırsız kullanım
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: hayır
Satışın yapıldığı diğer siteler: şimdilik yok

Özel notlar : Alıcısı olursa pişman olmayacak uyurken dahi para kazanacak eklediği her konu anında index alacak.. seosu fena sayılmaz analiz yapabilirsiniz..Satılırsa Yeni sahibine bazı konularda 2 hafta destek verebilirim..
Sevgi ve saygılarımla..
Google Adsense Raporu isteyen arkadaşlar pm ile iletişime geçebilirsiniz..

D3LpHi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelir adsensedenmi yoksa baska firmadanmi... adsense ise olur fiyat alabilirmiyim

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birtülü anlayamıyorum 800 tl geliri olan bir site neden 400 tl ye satılır? satma sebebiniz nedir tam olarak? + ne gibi çalışmalar yaptırdınız tam olarak detaylı bilgi alabilirsem konuşmak isterim

kralrocka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Gelir adsensedenmi yoksa baska firmadanmi... adsense ise olur fiyat alabilirmiyim

gelir sadece adsenseden farklı bir reklam barındırmıyorum link kısaltma servisinin geliri hariç sadece adsense geliri hocam..fiyat 400tl

birtülü anlayamıyorum 800 tl geliri olan bir site neden 400 tl ye satılır? satma sebebiniz nedir tam olarak? + ne gibi çalışmalar yaptırdınız tam olarak detaylı bilgi alabilirsem konuşmak isterim
hocam bu görüşünüzle size hak veriyorum yanlız elimde sadece bu site yok farklı sitelerde var sadece hepsi ile ilgilenmek için bir ekibe ihtiyaç duyar insan bir siteye sen 2 günden fazla süre geçince konu eklemezsen güncelliğini kaybedip hit düşüklüğüne neden olabiliyor satış sebebi ramazandan sonra düğünüm var site ile ilgilenilmediği taktirde hit ve kazanc geliride düşer ilgilenecek biri alırsa çok faydalı olur eğer ilgilenilmeyecekse boşuna alınmasın belli bir zamandan sonra emek verilmedigi için meyveside az olacaktır..tarlaya nekadar iyi bakarsan okadar kazanç elde edersin misali bunun satışından gelen para ile link kısaltma scripti satın alınıp reklamcılıga başlayacağız hem reklam gelirleri hem diğer sitelerin gelirleri ile bu değirmeni döndürmeyi hedefliyorum..fiyatın düşük olmasının sebebine gelince adı üstünde blogger sitesi yarın google blogger servisini iptal etmeyeceği ne malumdur olurya bellimi olur ücretsiz alınan bir servis sonuçda hocam biz sadece emek vermişiz buna size burada uzun uzun çok yazardım nedenlerini fakat başınızı ağırtmak istemiyorum ilgilenen arkadaşlarımız pm ile müracaat ettiğinde telefonla görüşüp anlaşabiliriz..hoşçakalın..

D3LpHi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta indirim yapacaksaniz telefon numaranizi pm olarak atin goruselim...

RadyoKent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin heryeri reklam dolu. girişinde bile reklam var. adsense açısından sıkıntı olacağını düşünüyorum

kralrocka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sitenin heryeri reklam dolu. girişinde bile reklam var. adsense açısından sıkıntı olacağını düşünüyorum

adsenseye ticket atıldı iframe reklam olayını tavsiye etmediklerini ancak yasak olmadıgını beyan ettiler ayrıca netcinin de yayınlanan reklamların tıklamasının yüksek olmasından birde tavsiyede bulunuldu bugun adsense panelinden zengin medya reklamları ve metin reklamlarını seçmemde fayda oldugunu bildirdiler ödememide yapıyorlar eft banka havalesi ile..
saygılarımla

fiyatta indirim yapacaksaniz telefon numaranizi pm olarak atin goruselim...

pm atıldı hocam
saygılarımla..

ibrahim.bozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam almayı düşünüyorum fakat bir kaç sorum olacaktı. gmail adresininzi pm atarsanız görüşelim.

yavuzata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsensede kayan rekalm yasaktır. site girişine önüne 4 tane reklam koymak yasaktır. eğer farkedilirse direk banlanır benden söylemesi hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5