İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 3 bin Tekil Gönderilecek Pop up Reklam Veriyorum 3 ay süreli..

E

erotikbul

Misafir
Merhabalar.

Tekil hiti ne olursa olsun günde 3 bin pop up ile tekil ziyaretçi yollayacak. Reklam anlaşması 3 ay olacak. Aranan tek şart tekili ne olursa olsun pop up ile günlük 3 bin tekil gönderebilmesidir.

Günlük 3000 tekil gönderebilecek olan webmaster arkadaşlar buradan mesaj yazsınlar, bir gün boyunca test yapılacak, gelen hit durumu için.

Ayrıca, webservis den ve ya aw stats vs ile tekil hit durumunu gösteren siyte olursa daha avantajlı olacak :)

Ödemeler, 2 haftada bir veya ayda bir olacak. Konuyu reklamı verdiğimiz webmaster arkadaş ile konuşuruz.

Aylık verilecek ücret 80 YTL'dir. Ayrıca, 3 ay sonunda tekrar reklam verilecek :) Yani anlaşacağımız site ile uzun süreler çalışabiliriz, 3 ayda bir zam yapma imkanı ile..

Ayrıca, fiyat az, yok piyasa düştü mü vs. gibi yorumlar yazmazsanız sevinirim. Eminim ihtiyacı olan birileri vardır..
İyi çalışmalar.

Z

zeynelkoc

Misafir
verdiğiniz ücret şartlara göre çok düşük bunu belirtmek istiyorum (mesaja yazmışsınız ama reklam verirken karşı tarafıda düşünmeniz gerekir diye düşünüyorum)
80 ytl ye reklam vereceğiniz bir sitenin size 3000 tekil hit yollıyacağını zannetmiyorum ( böyle bir site bulursanız bende reklam vermek isterim...)

E

erotikbul

Misafir
Baştan belirtmişim ama anlamamışsınız sanırım. Benim şartlarım budur. Ve geçici de olmayacak yani. 10 verecem deyip de vermemezlik de yapmayacağım. 5 vereceğim ama hiç bir aksama olmayacak.. Ayrıca açılış için pop up alıp da,kapanış için pop up reklam almamış,yani site kapanışında çıakcak pop up ile 3bin pop up açabilecek, daha çok paraya ihtiyacı olan yokmudur sence? Bence vardır.

böyle bir site bulursanız bende reklam vermek isterim.
Ayrı bir konu açarsan sevinirim.
Ortamı germeye gerek yok :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bu paraya bu hiti kim gönderri .. besturl.net buna eminmisisn göndrebilecegine ??

E

erotikbul

Misafir
Kardeşim ilgilenmiyorsan yorum yapma. Basa basa 2 kez söylemişim. Emin ol bir şekilde ihtiyacı olan vardır. Neyse!

Ayrıca besturk.net nasıl gönderecek erak ediyorum. Neyse hileli olmadığısürece beni ilgilendirmez de.

Alıcıları bekliyoruz..

B

besturk.net

Misafir
Yaa göndermeye gönderirimde sanırım biraz kasmak gerekicek o açıdan düşünceliyim ziyaretcileri sıkmak istemiyorum :rolleyes:

E

erotikbul

Misafir
Reklam bütçesini artıracağım biraz. Sanırım bu konu ilgi görmedi. Şöyle bir teklifim olacak. Uygunmudur reklam alanlara ?

3 Farklı siteye reklam verilecek.
100'er YTL aylıkdan. Gene 3 aylık. Günlük 3500'den aşağı tekil istemem. Bu fiyat bence iyi. 3 ay sonuda gene bir 3 aylık anlaşma yapabiliriz. Açılışda veya kapanışda pop up farketmez.

Bekliyorum..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eg-zotikbul' Alıntı:
Reklam bütçesini artıracağım biraz. Sanırım bu konu ilgi görmedi. Şöyle bir teklifim olacak. Uygunmudur reklam alanlara ?

3 Farklı siteye reklam verilecek.
100'er YTL aylıkdan. Gene 3 aylık. Günlük 3500'den aşağı tekil istemem. Bu fiyat bence iyi. 3 ay sonuda gene bir 3 aylık anlaşma yapabiliriz. Açılışda veya kapanışda pop up farketmez.

Bekliyorum..
Sanırım söylemek istediğin şu : Ayda 100 YTL Veririm. Günde 3500 Tekil isterim.

Biraz düsüneyim ;) Birde;
Site kategorisi farkedermi? Birde biz hangi siteye Pop'up acacagız ?

G

GOmaster

Misafir
reklamın
pop-up olması şart mı ?
başka opsiyonları düşünür müsün ?

E

erotikbul

Misafir
Frame düşünecek halimiz yok :( O işe yaramaz. Ayrıca, 50/60 milyona reklam alan arkadaşlarımız duruldular sanırım. Anlamadım ki ilgi neden az..

Neyse beklemedeyiz.

E

erotikbul

Misafir
MSN'inizi ekledim. Başka katılımlar bekliyoruz.. :) Sonra yok reklam fiyatımız şu kadar diye konu açıyorsunuz, o zamanda reklam veresimiz olmuyor :)

E

erotikbul

Misafir
Bu arada Pazar'a kadar reklamları veremezsem vazgeçeceğim. Lütfen ilgili olanlar ile hemen iletişim kurabileyim.. Hala beklemedeyim.. Tarifeyi bir daha yazayım.

Bir günlük deneme sonunda, 3500 tekili gönderebilecek anlaştığımız 3 site ile aylığı 100 YTL'den anlaşmaya varacağız. 3 Ay boyunca reklamların arkası kesilmeyecek.

3 Ay soununda, tekrar anlaşmak için görüşebiliriz, açık kapı var.. Ayrıca en çok 2 adet, eg-zotik yada mp3 gibi içeriklere sahip siteden reklam almayı düşünüyoruz. 3. site normal bir site olmalıdır.

Teşekküler, Saygılar.

Z

zeynelkoc

Misafir
baştada dediğim gibi fiyat düşük istersen msn e gel konuşalım anlaşabilirsek istediğin sayıyı kesin yollarım : ))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5