İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 3 ile 5 k arası hit alıyorum fakat para kazanamıyorum

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkdaşlar www.kokolik.com sahibiyim günlük 3 ile 5k arası hit alıyorum fakat adsense den para kazanamıyorum tık sayısı çok az oluyor güvenilir sağlam bir kişiye ihtiyacım var bana yardım edecek varmı ?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam reklam satabilirsin. Oyun parası satan firmalarla anlaşabilir reklam alırsın seni göreceklerdir :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sitende adsense reklamı olmadığı için kazanamıyor olabilirmisin?

konu içine iki tane yan yana ve sadece ilk mesaj üstünde çıkacak şekilde 250x250 reklam birimi ekle

yine konu içine bağlantı şeklinde reklam ekle ama bu mesajın sonunda olsun

ana sayfada en çok girilen kategorilere yine bağlantı şeklinde 3 tane ye kadar ekleyebilirsin

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Neden kazandırmasın anlamadım ? Bu oyun firmaları üye sayısı ve hiti çok olan siteleri satın alıyorlar sırf reklamlarını koymak için. örnek vereyim isterseniz.
gamebayi.com
Egenet bilişim diyebiliriz.
Geçenlerde metin2hile.net ve extraloob.com u satın aldı.Sitenin her yerine reklamalrını koydular. Ayrıca 5-6 tane forum siteleri var. Maksat daha çok oyuncuya ulaşmak. Yinede siz bilirsiniz.

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru Düzgün Sitende reklam Yok ondan Kazanamıyor Olabilirsin :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
sen ne istiyorsun hocam tam olarak? Sitende adsense reklamı yok, optimizasyon mu soruyorsun anlamadım ben hangi konuda yardım istediğinizi.

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Daha yeni kurdum 3.8 vardı 4.1 yükselttim akşam ekleyeceğim önceki haliyle konusuyorum sitenin :) gamebayi ye baş vurayım ben inşallah olumlu yanıt gelir

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yazdıklarımı unutma, en iyi reklam yerleşimi o dur forumlar için

NeverMore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
aktif üye sayın az galiba.girenlerede bir bakıp çıkıyor ilgi çekici bir şeyler yapman lazım.örneğin portal yap ilgiç konuları portala koy.hile falan.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
@Nevermore hocam portal çok can sıkıcı. Bende kullanıcı olduğumdan biliyorum. Kimse gelipte portala bakmıyor açıkcası. Bu sitedeki gibi favori kısmı yapabilir. Yarışma düzenleyebilir.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5