İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günlük 3k tekil alman hit 1 dolar

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1-HİTLERİN %80 i alman %20 si avusturya ve isviçre ve diğer ülkeler, tr yok denecek kadar az.
2- sitenize giren kişiler %100 gerçektir.sitede ortalama 1 dakika zaman harcarlar.
3-adsense benzeri bir sistem.reklam verenler ve reklam alarak para kazananlar var.sizin reklamı (banneri birileri sitesine koyacak ve sitesinde gösterecek) sitesine koyanlar para kazanacak. dolayısıyla sizin reklamınız-banneriniz yüzlerce sitede gösterilecek.

4- otosörf ya da ptc değildir. 3 numarada anlattım sistemi ve gelen kişileri.

5-sitenize sayaç koyarsanız kaynağını da görebilirsiniz.
6-Hitler ptp sitelerine uygundur. yani popup ve layer reklam veren alman sitelerine uygundur.
7-şuanda bu forumda satılan hitlerle karıştırmayınız.
benim sağladığım hitler %80 alman ve %20 diğer ülkelerdir .
250 ye yakın değişik legal sitelerden gelmektedir.

site başı 1k olmak üzere üç sitenize hit toplam 3k olarak gönderilir.

ücret 1 dolar ya da 1,5 tl dir.

sorularınız varsa sayfa altında sorabilirsiniz.
ödeme işbank AKBANK DENİZBANK ve paypal. ancak bilyoner ve paypal cercih edilir.

değişik hit paketlerimiz mevcuttur

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
malesef yok. alman reklam siteleri.

bazı arkadaşlar ptc sitelerindeki hitlerle benim verdiğim hitleri karıştırıyorlar.

olay şu: onlarca sitede banneriniz olacak canlı canlı kişiler eğer canları isterse tıklayıp sitenize girecek.biz giren sayısı 1k olduğunda siteyi durduracağız. yoksa kimseye siteye sokup zorla tıklatmıyoruz :)

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu satış bitmiştir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5