İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gunluk 500 tekil ziyaretcisi olan hazir kurulu bir site icin yarismak istermisin ??

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
suanda 496 tane onay bekleyen video var. arkadaslar bazi videolara bakiyorum, goruntu pek net degil, en basta ornek verdigim video kalitesinde olmasi gerek, sadece goruntusu guzel olanlari, net olanlari yayina alacagim ve yayina aldiklarim gecerli olacaktir... son 24 saat kaldi sanirim :)
24 değil 20 saat :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bazi videolar birden fazla eklenmis arkadaslar. ayrica goruntuler net degil, videonun kenarlarinda fazla bosluk olmamasi gerek, ilk konuda ornek verdigim videoyu ornek almanizi soylemistim.. cok net olmayan videolari siliyorum arkadaslar, sonucda site HD video klip sitesi, basliginda HD yazmasi bisey degistirmez, goruntusunun net olmasi gerek arakdaslar..

saygilar :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar 500 tane videoyu aninda incelemem mumkun degil
yayina koyduklarimi not aliyorum
bitince yazacagim konuya.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar bekleyin sonuc oyle bir gunde aciklanacak degil, 500 tane videoyu inceleyecz, izleyecez, duzenleyecez yayina alacaz
bekleyin bi inceleme bitsin bu konudan yine duyuracaz
ama en az 2 gun beklemeniz gerek incelemek de zaman aliyor valla..

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar bekleyin sonuc oyle bir gunde aciklanacak degil, 500 tane videoyu inceleyecz, izleyecez, duzenleyecez yayina alacaz
bekleyin bi inceleme bitsin bu konudan yine duyuracaz
ama en az 2 gun beklemeniz gerek incelemek de zaman aliyor valla..

Boykot ediyorum :D

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar youtube flv formatli sistemini degistigi icin kaliteli videolarda kalitesiz gorunuyor, biraz sabretmenizi isteyecegim proxy olayini yapinca incelemeye kaldigim yerden devam edecegim.. bir yere kactigim yok yani beni tanirsiniz :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hocaa noldu bizim sonuçlar :D

bi ustte yazdim :) beklemeyi tercih etmezseniz ben inceleme baslarim o zamanda kaliteli videolar bile kalitesiz goruneceginden bence biraz sabredin :) yakinda sorunu giderir baslariz incelemeye.. yanlis anlamayin, odulu geciktiriyor gibi dusuncelerede kapilmayin :) zaten kullanmadigim site 5 gun fazla dursa nolacak bende :):)

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bi ustte yazdim :) beklemeyi tercih etmezseniz ben inceleme baslarim o zamanda kaliteli videolar bile kalitesiz goruneceginden bence biraz sabredin :) yakinda sorunu giderir baslariz incelemeye.. yanlis anlamayin, odulu geciktiriyor gibi dusuncelerede kapilmayin :) zaten kullanmadigim site 5 gun fazla dursa nolacak bende :):)

Hocam şaka yapıyorum ya :D isterseniz 1 ay sonra açıklayın takılıyorum sadece.önemli değil kolay gelsin.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sanki buralarda birisi çekiliş yapıyodu :D alla alla

2 gundur oyle buyuk serefsizler varki sunucuya saldiriyorlar, Allah'in belalari bi dursalar bende isime bakacam, Allah'a havale ediyorum hepsini... sizde kusura bakmayin, saldirilari engellemek icin ugrasmaktan duzgun videolarida inceleyemedim..

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
2 gundur oyle buyuk serefsizler varki sunucuya saldiriyorlar, Allah'in belalari bi dursalar bende isime bakacam, Allah'a havale ediyorum hepsini... sizde kusura bakmayin, saldirilari engellemek icin ugrasmaktan duzgun videolarida inceleyemedim..

Önemli değil hocam be. siz bakın işinize arada takılyorum can sıkıntısından xD

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
saldirilar durdu, ins baslamaz:d incelemeye basladim arkadaslar suanda 25 video onayladim hepside AnyOne ye ait:) daha 550 tane var:d ne olacagi belli olmaz, ama epey zamanimi alacagi kesin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi