Günlük +75 TL Adsense | Tam keyword | Hitli , her şey dahil

Riot

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Kasım 2014
Mesajlar
16
Reaction score
0
Site adresi: pm ile uygun gördüğüm kişilereSite için istenen fiyat: 10.000 TLSitenin günlük getirisi: +75 TLSitenin açılış tarihi: 2 AyKategori, sitenin içeriği nedir: agario oyunZiyaretçi kaynağı: % 40-50 Returning - %50 GoogleSite tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerikHosting dahil midir: istenilirse evet.Banlı olduğu sponsor veya arama motoru : yokKullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evetÖncelikle herkese selamlarımı sunarım.Sitemiz agario oyun sitesidir ve domain tam keyworddur. Blog, site ve oyun dosyaları tamamı dahildir.Genel olarak giren kullanıcılar tekrar dönüş sağlıyor. Tanıdık kullanıcıları görebiliyoruz domain akılda kalıcı ve sunucu ile ilgili bir problem yaşamıyorlar. İlk ay adsense eklemedim sadece site çalışmalarını yaptım. Adsense bu ay eklenmiştir.Bu güne kadar 400 TL lik seo çalışması yapılmıştır. Şu anda da devam eden 100 TL lik seo paketi vardır. ( Dün satın alındı 10 gün devam edecek. - bilgiler aktarılacak.)

VDS ödemesi aylık 40 TLdir. İsterse buradan devam ettirebilir isterse taşır. Bunun dışında seo veya tanıtım yazısı gideriniz olabilir.Sitenin kendi blogu vardır ve 10 kadar özgün yazısı vardır.Siteyi alacak arkadaşa sunucu ile merak ettiği bir konu olursa yardımcı olunacaktır.Borcum harcım yok satmak için satıyorum :D Alan arkadaşa umarım hayırlı olurSormak istediği sorusu olan olursa telefon numaramı da pmleyebilirim :)Düzenleme : Pazarlık sünnettir eklemeyi unutmuşum :)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst