İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Adsense Kazancınız Ortalama Ne Kadardır?

Ortalama günlük adsense kazancınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    379

darkwho58

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bizim daha hitimz bile yok iyi kazanıyorsunuz bizim site de bu

Eflaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa TO benim %3,66 civarı. Riskli midir?
Günlük 1-1,5 TL civarı kazanıyorum.

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim neredeyse hiç yok aylardan beri 4 tl felan var yardımcı olur musunuz

Darüsselam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ad Senseden kazanıyorsunuz ama bu aleyhinize olmasın dikkat edin.Dine uygun olmayan çokca reklamlar vardır ve bunları kaldıramıyorsunuzda haram kazanıp yiyenin ise ne Namazı ne Duası kabul olur.Allah Teala hidayet versin.Para kazanacağım diye Ahiretinizi batırmayın.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4 senedir tüm uğraşlarıma yaptığım araştırmalara ki tüm yazılar özgün olmasına rağmen 4 senede 150TL civarı hesabımda para birikti yaptığım reklam masrafı herhalde 3 katıdır.Aylık 4 lira filan kazanıyorum (yarinneolacak.net)

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaklaşık 20 videolu bir kanaldan ortalama günde 0,40 $ normalmi .İşin ilginç yanı ne olduysa son bir kaç gün 1 $ ın üstüne çıktı hatta bazen katlıyor. Sorun olurmu ?

maske271

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski sitemde beni banladılar...bunu nasıl düzeltirim...biri yardım etsin

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eger Adsense programindan engellendiysen, bir daha geri donmen imkansiza yakindir. Eger gercekten teknik bir hata veya yanlislikla banlandigini dusuniyorsan Google Adsense ekibi ile iletisime gec. Bunun disinda gunde 10 tane mail atsanda kimse geri donus yapmaz ve kac ay ugrasirsan ugras acmazlar hesabini. Arkadasimin bloguna click attack gelmisti, server loglarini paylastigi halde hesabini banladilar. Cocuk baya ugrasti, en sonunda cevap donduler. Ozetle, `Bu islem tarafinizdan yapilmamiz olabilir ama web siteniz Adsense network'u reklam verenleri icin tehlike olusturmaktadir. Bu nedenle hesabinizin tekrar aktif edilmesi mumkun degildir` demisler.

Yani web sitenize reklam almaniz bir problem, ondan para kazanmaniz ayri bir problem, web sitenizdeki reklamlari disaridan gelebilecek click attack'larina karsi korumak apayri bir dert. :)

Size tavsiyem, ne yapsamda Google'dan para koparsam yerine, Ne yapsamda insanlara faydali bir sey ortaya cikartsamin pesinden gidin. Zaten insanlara faydali bir sey sundugunuzda istemesenizde asiri para kazanacaksiniz.

Hepinize basarilar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5