İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Burçlar ve Fal Sitesi

feyyazy

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Katılım
3 Ocak 2016
Mesajlar
125
Reaction score
0
Google PageRank(PR):0
Site içeriği:Burç, fal
Kullanılan Yazılım Dili:Özel Script

Belirtmek istedikleriniz(Varsa):

Astronomide gökyüzünü inceleyerek gezegenlerin ve konumlarının insan üzerindeki etkisini psikolojik açıdan inceleyen ve günümüzde bilim dalı olarak astroloji adı altında bize burçlar olarak sunmaktadır. Astronomide gök kubbede yer alan 12 takımyıldızına burç denilmektedir. Burçlar genellikle bizlerin hayatının akışına yön vermekte ve mizacımız hakkında bize bilgi vermektedir. Bunlar davranışlarımız, duygu değişimlerimizi, günlük hayatımızı ele alarak yarınlarımızı ve hayatımızı etkilemektedir. Günlük burç yorumları insanların o günkü iş hayatını, sosyal yaşantısını, ekonomik davranışlarını nasıl yönlendirmesi gerektiği hakkında bilgi veriyor.
Astroloji dalı gökcisimleriyle insanların ilişkisini inceleyen bir dal olmasına karşın evrendeki her şey hareket halindedir ve bu da sürekli değişim halinde olduğunu gösterir. Bundan dolayı günlük burç yorumları her gün değişiklik göstermekte ve her gün farklı davranış sergilemenize yol açmaktadır. Bir bakıma astroloji adı altında resmiyet kazansa da insanların genelde daha iyi hissetmesi için kurgulandıkları da söylenebilir. Genelde insanlar burçlara inanmadıklarını söyleseler bile herkes hayatında bir kere burç yorumunu okumuştur. İlgilenmesek bile hepimiz burcumuzu bilmekteyiz. Gerçekliği, kurgusallığı tartışılır mı bilmem ama günlük burç yorumlarınızı okumanız size bir şey kaybettirmeyecektir ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Burçlar kurgusal yanı sayesinde farklı alanlara da yayılmıştır. Toplumda bazı kişiler tarafından burçlar fal olarak da yorumlanır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst