İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GÜNLÜK EN AZ 1100 KİŞİ SİTENİZİ GEZSİN - GARANTİ !

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site ortalama 2500 hitlidir. (Hep 2500 de kalmaz Örneğin; 2 NİSAN 2011` de 3349 hit alındı)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[YARISI DOLU] 1 kere açılan Splash Reklam aylık: 25 tl ( Günlük en az sitenizi 600 kişiye gezdirmeyi garanti ediyoruz.Daha önceki splash aldıgımız reklamlardan tecrübedir.) 1 tane alanımız 1 ay süre ile kiraya verildi.
NOT: Splash reklam bölümüne 2 adet reklam alınıyor.İki farklı reklamda yan yana veya alt alta koyulacaktır.1 tane alan satılmıştır.1 tane alanımız boştur.

[BOŞ] Sürekli açılan Splash Reklam [aylık]: 35 tl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[DOLU] 1 kere açılan Popup Reklam [aylık]: 35 tl (Günlük en az 1100 kişi en fazla 3400 kişi sitenizi canlı canlı gezecektir.Garantilidir.) 1 ay süre ile kiraya verildi.

[BOŞ] Sürekli açılan Popup Reklam [aylık]: 45 tl

[BOŞ] Banner Reklam [aylık]: (Herhangi bir garantisi yoktur.Bu reklam alanını satın alır iseniz günlük en az 80-450 tıklama alabilirsiniz.)

[DOLU] - reklam300x250 1 ay süre ile kiraya verildi.

[1/3 DOLU] - reklam160x600 ( Film izlerken kullanıcının gözüne kesinlikle çarpar.İstisna bannerdir 25 tl ile ücretlendirilmiştir.) 1 ay süre ile kiraya verildi.
NOT: 160x600 reklam alanına 3 adet alt alta reklam alınacaktır.1 tane reklam alanı satılmıştır.Bu reklamlar film videoların hemen sağında bulunduğu için göze kesinlikle çarpar çok faydalıdır.

[BOŞ] - reklam468x60 (Anasayfada sıralanan yeni filmlerin en üstünde ve Single.php yani film izleme sayfalarına filmden önceki gösterilen video öncesi alanın tam altında 9 saniye boyunca asılı kalır 18 TL)
NOT: Bu reklam alanına 3 adet reklam alınacaktır.Henüz 3 ü de boştadır.Bu Reklam alanını ilk alan siz olun.

[BOŞ] - 2 Adet reklam728x90 ( 728x90 bannerlerin biri en altta biri ise en üsttedir.İkiside tüm sayfalarda gözükür.)(En üstteki 25 TL, En alttaki ise 12 TL dir.)
NOT: Bu reklam alanlarının her birine 2 şer tane alt alta reklam alınacaktır.Henüz kiralanmadı ilk siz sahip olun.

[BOŞ] Film Öncesi 9 saniyelik Reklam [aylık]: 20 tl (Banner reklam gibidir.Fakat reklamınızın gözükme olanağı ve tıklama olanağı Banner reklama göre daha fazladır.) (Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için bir kez daha yazıyorum.Film öncesi playerda bulunan reklam türü değildir.Filmler açılmadan önce 9 saniye boyunca ekranın ortasında reklamınız yayınlanır.Bana soracak olursanız bu reklam türü video öncesi reklam türüne göre en az 2 kat daha avantajlıdır.)
NOT: Film öncesi 9 saniyelik reklam bölümüne alt alta 2 tane 300x500 reklam alınacaktır.Henüz 2 side boştur.ilk alan siz olun.

[BOŞ] Film Öncesi Text Reklam [aylık]: 10 tl
NOT: Text reklam bölümüne 5 adet link reklam alınacaktır.Henüz 3 üde boştur ilk alan siz olun.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
468x60 reklam alanı
golge21 (Mustafa Aydın)

arkadaşımıza 1 ay süre ile kiralandı.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
garanti edilen kişi sayısında düzenlemeler yapıldı.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Video Öncesi Reklam 1 aylık kiralandı.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam site adresini alabilirmiyim. İnceleyim.

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Site sabit 1900 hitlidir.

1 kere açılan Splash Reklam [aylık]:
25 tl ( Günlük en az sitenizi 600 kişiye gezdirmeyi garanti ediyoruz.Daha önceki splash aldıgımız reklamlardan tecrübedir.)

Sürekli açılan Splash Reklam [aylık]: 30 tl

1 kere açılan Popup Reklam [aylık]: 35 tl (Günlük en az 800 kişi en fazla 2800 kişi sitenizi canlı canlı gezecektir.Garantilidir.)

Sürekli açılan Popup Reklam [aylık]: 40 tl

Banner Reklam [aylık]: 10 tl (Herhangi bir garantisi yoktur.Bu reklam alanını satın alır iseniz günlük en az 80-300 tıklama alabilirsiniz.)

- reklam300x250

- reklam160x600

- reklam468x60 1 AY süre ile golge21 arkadaşımıza kiralandı.

- 2 Adet reklam728x90

Film Öncesi 9 saniyelik Reklam [aylık]: 18 tl (Banner reklam gibidir.Fakat reklamınızın gözükme olanağı ve tıklama olanağı Banner reklama göre daha fazladır.) (Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için bir kez daha yazıyorum.Film öncesi playerda bulunan reklam türü değildir.Filmler açılmadan önce 9 saniye boyunca ekranın ortasında reklamınız yayınlanır.)
Film Öncesi Text Reklam [aylık]: 15 tl

arkdaslar kesinlikle konu baltalamak veya farklı bir amacım yoktur sadece arkadasımız biraz inat ediyor kendisin bilgisi dailinde buraya konuyu acıyorum

Video Öncesi Reklam [aylık]: 18 tl (Banner reklam gibidir.Fakat reklamınızın gözükme olanağı ve tıklama olanağı Banner reklama göre daha fazladır.) 1 ay süre ile kiralandı.

yazan kısım sitede videoların izlendiği medya player önü değilmidir ben yanlışmı biliyorum acaba lütfen bu konuda sadece fikir belirtirseniz cok sevinirim

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşın konu baltalamak veya farklı bir amacı yo(k.Sadece orada ne yazıldığını öğrenmeye çalışıyor sizden.Ben Gerekli cevabı konumda bildirdim.

Saygılar !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5