chat ege.net

Günlük Görev Yaparak Coin Kazanma Sitesi Güvenilir

UzmanSeocom

Onaylı Üye
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
25
Herkese merhaba,
Bu konuda ücretsiz bir şekilde günlük olarak kripto para kazandıran ve düzenli olarak ödeme yapan bir siteden bahsedeceğim. Site görev yap kazan mantığı ile çalışıyor. Örnek görevler PTC, kısaltılmış linkleri geçme, gülük puan ve her 30 dakikada yenilenen puan olarak puan toplayabiliyoruz.

Referanslı Bağlantı : TIKLA
Referansız Bağlantı :
faucetcrypto.com

Her 500 Puana ulaştığımızda çekilebilir olan 10 - 15 coin arasından istediğimiz borsa hesabına çekebiliyoruz (Coin çekeceğiniz borsada alt limit olup olmadığını mutlaka kontrol edin.). Ben binance borsasını kullanıyorum çekim talebimden yaklaşık 10 - 15 Dakika sonra çektiğim coin hesabıma geçmiş oluyor.
Sitenin mantığı basit ama büyük kazançlar için değil sadece zamanı olan arkadaşların ilgilenmesi için paylaşıyorum. Ödeme kanıtını benden izinsiz kullanmayınız.


713925siberdeyiz_editor.png432553siberdeyiz_editor.png
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst