İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Hiçbirşey Yapmadan Ortalama 3 - 10 $ Arası Kazanma

nalpagutt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar

Yeni keşfettiğimiz bir sistem bu size tanıtacağım sistem . 2 Gündür kullanıyorum ve tek birşey yapmıyorum 2 Gündür Toplam Kazancım Şu Saate Kadar 14.04 $

Öncelikle sistem nedir ?
Sistem bir reklam şirketidir . Gösterim başına reklamlarınızı sayar . Siteniz yada en azından ufak bir blogunuz olması gerek . Yoksa blogger'dan hemen açıp 4 5 adet konu ekleyebilirsiniz Benim bilgisayarım 7-24 Açık . Ve Kazancım Şuan çok çok iyi . Eğer 1 den fazla bilgisayarınız varsa jingling'i onlarada kurun . Kazancınızı katlayacaksınız .
Bu arada şirket ödemelerini paypal ile yapmaktadır .
Peki Siteye Hit Nasıl Bulacagım ?
Siteye hit bulmanıza gerek yok . Kimsenin tıklamasınada gerek yok . Sitenizi ziyaret etmeleri yeter . Nasıl ziyaret edecekler derseniz buradada Jingling devreye giriyor Referansımdan üye olanlara 2.bir özel program vereceğim kısa bir zamanda . Aşağıda hesabımdan bir görüntüyü görebilirsiniz . Ayrıca ödeme yapan şirket köklü ve sağlam bir firmadır . Alexa'sı gayet iyidir.
kfgtc.jpg

Öncelikle Siteye Bu Linkten Kayıt Oluyorsunuz Arkadaşlar
Jingling Download
Referanssız Olmak İsteyenler İçin : cpmfun.com

Daha sonra hesabınıza girip Manage Websites Kısmına Tıklıyorsunuz . Sitenizi bu kısımdan ekleyeceksiniz . En fazla 48 Saat İçinde Sitenizi Onaylıyorlar . Daha Sonra Ad Tags Kısmından Sitenize Reklam Alıp Sitenize Yerleştiriyorsunuz . Ve Jingling'i Çalıştırıyorsunuz . Sitenize otomatik hit geliyor ve paranız sürekli artıyor . Ben 1.5 Gün Tam 2 gün olmadı daha 14 $ gibi bir rakamı Buldum . Ayrıca şuan yeni bir program yazıyoruz . Jingling gibi olacak . Bittiği zaman başarılı olursa referansımdan üye olan tüm üyelere dağıtacağım Kazancınızı 2x Yapabileceksiniz Böylece .

Sitenin Minimum Ödeme Limiti 100 $ Dır . Her ay 1 Kez ödeme yapar . Ödeme Kanıtları Aşağıdadır .
cpmfun.jpg

adikoray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner gösteriminemi popup gösteriminemi 1k gösterime ne kadar veriyor

Problem

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
min ödeme 100 Dolar ayda bir pek doğru gelmiyor .

siz ödeme alınca paylaşın .

ona göre yapalım .

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin icerisindeki kanıtları bosverin KENDiN aldıgın ödemen var ise onun kanıtını koyarsanız daha saglam olur ÖRNEK: Linkbucks siteside böyle jinjling calistiriyosun ama bir muddet sonra banliyor liens siteside böyle ama ödeme yapmıyor site icine bakdigin zaman kanıt dolu ama ödeme yapmıyor sana LÜTFEN kendi aldıgıız ödeme oldugu zaman bu gibi paylasim yapın

Herkezin yapdigi bu tür seyler kisileri yanıltıyor sitenin kendi icindeki kantları kopyalıyorlar ama sitenin aslı yok ödemesi yok insanlarin vakiti bosa gidiyor emegi bosa gidiyor bu konuda hassas olalim .

kalemdar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
selam,nalpagut iki tane blogspot blogum var,onlar kabul etmedi cpmfun,ikiside gunluk 10-15 tekil ziyaretcisi var,anlamadim yardimci olursan sevinirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5