İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük hit: 1.5k - 2k websitesi satılık...(klipizleindir.Net)

schizoph7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Website adresi : http://klipizleindir.net (.com)
Websitesinin açılış tarihi : 28.07.2009
Günlük hit sayısı, kaynak link : 1500 - 2500 (1 yıllık analytics - PM)
Varsa sitenin aylık getirisi : $20 - $30 (Adsense - PM)
Satma nedeni : İlgisizlik, yeni projeler...
PR değeri varsa linki : Sanırım PR 1
Google index : 42k
Websitesi için istenen en düşük fiyat : 400 TL

Kategori, sitenin içeriği nedir : Video Klip + Şarkı sözler, Sanatçı Biyografileri ...
Site tüm içeriği birlikte mi satılık : 2 tema + 2 Domain (.net, .com)
Sınırlama var ise neler : Yok
Hosting dahil midir : Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı : Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı : Hayır
Sitede yer alan yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : Evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb :Hayır
Alexa sıralaması linki : Alexayla hiç alakam olmadı...
Üyesi varsa üye sayısı: Üyelik sistemini tamamen kaldırdım, gereksizdi...
Satış sonlanma tarihi : Yok

Siteye en son içerik eklediğimden bu yana 2 ay geçmiş, ilgilenemiyorum. (Satış öncesi biraz içerik ekledim.) Cache sistemi kurulu, script php melody dir ama üzerinde çok değişiklik yapmıştım, tamamen özel bir script oldu. Yönetim panelide php melody nin orjinal paneli değildir, kendi botumu hazırladım panelide yeniledim daha kullanışlı hızlıdır.

klipizleindir.net ' ten başka domaine geçiş yapılmamıştır 2 yıldır bu dom. üzerinden yayın yapıyor site, .com uzantılısını 2-3 ay önce denk geldi aldım. Satış fiyatına bu domainde dahildir.

Bunun dışında 1 teması daha mevcut, buradan bakabilirsiniz onada: http://www.dubweiser.net/ isterseniz klipizleindir.com a bunu kurabilirsiniz 2 siteniz olmuş olur. Benim planım öyleydi, kısmet olmadı.

Referans olarak buradan hiç referansım yok. Forum dışı detaylı referans için iletişime geçebilirsiniz.

Ciddi düşünen arkadaşlar bana MSN: [email protected] adresinden yada PM yoluyla ulaşabilirler. Takas vs.. söz konusu değildir.

A

a.ışık

Misafir
düşünülür aslında. güzel bir site. ödemede taksit yapar mısınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi