İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Kaliteli ve Düzenli Post İşleriniz Yapılır.

UmuT-SanDaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Öncelikle Herkeslere Tekrardan Selamlar R10 Ailesi İçinde İyi Kötü 3 Senemi Geçirdim Neyse ki Yinede Sizlere Hizmet Etmek İçin Allahın İzniyle Geri Döndüm Yaptığım İş Forum Sitelerine Konu Açmaktır Bunuda Zaten Aşağıdaki Yorumlardan Görürsünüz Daha Önceden Çalıştığım Arkadaşların Sağolsunlar Yorumları Bizim Referansımız Olmuştur Sizlere Karşı Gelelim Konumuza Sadece Forum Sitelerine Konu Açıyorum Wordpress ve Diğer Benzeri Sistemleri Pek Anlamadığım İçin Konu Açma İşi Yapmıyorum o Sistemlerle Bu Yüzdende Lütfen Sadece Forum Sitesi Sahipleri İrtibata Geçerlerse Memnun Olurum..

~ Fiyatlarımız ~

Günlük 50 Konu Aylık 1.500 Konu Sadece = 100 TL

Günlük 100 Konu Aylık 3.000 Konu Sadece = 200 TL

Günlük 250 Konu Aylık 7.500 Konu Sadece = 500 TL

Gelelim Güven Konusuna;

İş Başında Ödemeyi Yapmayan Arkadaşlar Güvenemedikleri için Yapmazlar Haklılarda Kendilerince Ama Bende Kendimce Haklıyım Çünkü Bana Güvenmeyen Birisi ile ÇAlışmam Herşeyden Önce 2 Taraf içinde Güven Önemlidir SayGıLarımLa

Ödeme Seçeneklerimiz;

Paypal & Akbank & Misli

~ İletişim ~

TeL: 0.543.278.78.50​

Referanslarımız

güvenilir bir arkadaş , tavsiye ederim.

Bu konuda ben kendisine kefilim, ön ödeme yapmaktan çekinmeyin.

Bu arada bizim forumumuza açtığın tanıtım başlığında, gelen bir soru üzerine verdiği yanıtla oğlunun durumunu öğrenmiştim ve şimdi daha ayrıntılı öğrenmiş oldum. Yeniden başın sağ olsun kardeşim.

Arkadaş oldukça güvenilirdir. Üstte yazdıkları da kesinlikle duygu sömürüsü değil.

Kolay gelsin, bol kazanç dilerim.

Arkadaşla anlaşıldı, çok ilgili bir kardeşimiz. Sohbeti yeterince güven veriyor öneririm herkese..
Bol kazançlar.

nadiri yıllardır tanırım. abi kardeş gibiyiz.üzüntüsünüde bilirim mutlulugunuda bebegini kaybettigi için tekrar nete başlamış.yoksa nete giremezdi bile.bende post anlaşması yaptım düzenli post atıyor her konuda güvenebilirsiniz. hiç sıkıntı çıkmaz..

Vefalidostlar ile anlasma saglanmistir tesekkur ederiz isini gerktigince temiz yapiyor saolsun

Günlük 50 Post Aylık 1.500 Post = 100 TL

Arkadaşla anlaşıldı.. internette online olma süresi oldukça fazla.. tavsiye ederim...

arkadaşlar kendi sitemde sürekli çalıştırıyorum kesinlikle tavsiye ederim gerçekten hakkını veriyor dileyene sitemin adresini pm atsın konuların çoğu arkadaşıma aittir..yalan dolan yoktur bilginiz olsun

İlk 50 mesajı başarılı bir şekilde gerçekleşti. Gayet güvenilir bir arkadaş. Teşekkürler..

Vefalidostlar Arkadaşımızla Anlaşılmış Ödemesi Peşin Olarak Gönderilmiş Olup Bugün iş Başı yapmıştır Kendisine Teşkürler Hayırlı Kazançlar..

1000 post için anlaşıldı. Güvenilir, gayet temiz bir arkadaşımız.Gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.

aylık 1500 post karşılığı anlaşılmıştır bu konudaki bilgisi konuşurken belli oluyor ilginiz için teşekkür ederim

Eline sağlık. işini gayet iyi yapıyor. tavsiye ediyorum kendinisi.

arkadaş işini mükemmelliyeti ile yapan çok saygılı ve dürüst biridir. eğer bu konuda bir işiniz varsa kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim. özellikle uzun süreli işler için anlaşırsanız aklınız asla kalmayacaktır. son derece güvenilir ve işini kesinlikle layıkıyla teslim eder. kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.

allah yar ve yardımcın olsun hocam. hayırlı işler dilerim.

Kendisi ile çalışmaya başladık Hayırlı olması dileği ile. İşleme başladı Kaliteli + Kopyala - Yapıştır onayla yayınlansın yok, kontrol edip öyle yayınlıyor arkadaş Ellerine sağlık, Hayırlı işler.

Günlük 50 Post Aylık 1.500 Post = 100tl için anlaştık arkadaşla, allah utandırmasın.

bulent_dogan81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hayırlı satışlar dilerim ama burası r10 değil forum.iyinet.com ilanınızı güncellerseniz iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5