İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük ORT 1200 Tekil Hitli - Özel Scriptli Sistem

M

magic2melody

Misafir
Günde ort:1200 tekil ve ort: 7000 çoğul hiti olan mp3 sitemi satıyorum...Hitden çok scriptti çok gelişmiştir, scriptti aşağıdaki adresten inceleyebiliRsiniz, online kontrol paneli vardır...Ayrıca 1100+ üyesi olan bir foruma sahiptir..Görüşmek isteyenler mail atsınlar... [email protected]

http://www.sanalmuzik.com

M

magic2melody

Misafir
Site 8 gün sonra satılacaktır ilgilenenler iletisim kursun

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site için ortalama ne kadar bir fiyat biçtiğini burada yayınlarsan daha iyi olur. Belki bize çok fazla gelecek, boşu boşuna birbirimizi meşgul etmeyelim.

Belki çok alakasız biri için fiyat cazip gelecek ve o zaman sana başvuracaktır. Her zaman fiyat belirtelim...

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelime hatası

Fiyatı sadece merak ettim, birşey demedim. Bence de makul bir fiyat.

Ayrıca zeynel kardeşim bazıları 25 Milyona değerli domain satıyor. Yeter ki karşısındaki ciddi alıcı olsun. Almaya niyeti olmadığı halde sırf iki cümle kurayım derken bir insan evladının satışını baltalamasın. Bu domainler backorder yoluyla yakalandıkları, diğer uzantıları dolu olduğu ve bazılarının PR ları yüksek olmasına rağmen domain başına 25 Milyona satıyor bazıları !! Buradan bakabilirsin....

Geçmiş konularda da hep fiyatları yargılayan yorumlar yapıtın zeynel. Bırak kim kaça isterse satsın. Çok pahalı satan müşteri bulamaz bu onun sorunu. Bense dikkat edersen fiyatı yargılamadım sadece ne kadar diye sordum. Böyle olmalı. Mutlaka fiyatı yargılamak istersen de saygılı bir şekilde yargılarsın. Pahalı dersin geçersin. 65 gün önceki bir konuya bugün gönderme yapmazsın.(ki o konuda oha, yuh, paket yap gibi seviyesiz yorumlar yapılmış, konu hedef kitlesine yanlış tanıtılmıştı)

Neyse polimeğe gerek yok. Burada konu farklı.

İnşallah satarsın kardeşim siteni.

B

BizimMP3

Misafir
güzel fiyat feln ama
alıcılar için şunu belirteyim.
15/20 dakika sitedeki toplist vs. de inceledim. Benimde kullandığım bazı toplistler ile bilgileri felan karşıalştırdım ve de tekil hitiin 1000 altı olduğunu farkettim.

Ayrıca ssitem gayet iyi ancak tasarımda template örneği gönderebilirim.
Fiyat genede makul herhalde.. :)

M

magic2melody

Misafir
Gereksiz mesaj yazma almayacaksan, sitenin hiti 1000 fazladır, sana 2 link veriyorum ikisinden bakabilirsin bazı toplistlerde az görünebilir, zaten 2 ayda 1 milyon çoğul hit bunu gösteriyor(forum dahil değil), Site %50 template üzerindedir fakat sanalmuzik logosu ve diğer görünüş olarak template ile alakası yoktur.Sisteme gelince fazla söze gerek yok...

http://www.nedstatbasic.net/s?tab=1&link=1&id=3081753
http://www.webturk10.com

M

magic2melody

Misafir
LibRa karaktersiz herif, alıp diyip almayan almayacakla isim yok

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 milyon uygun ama sana 300 milyon + ne istersen host vs..kendin belirle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5