İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Sayfa çevrimi 20 Bine Kadar çıkan Dokuzuncu Ayına Giren Sitemi

tay79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: özel mesajda verilecektir.
İstenilen Fiyat:Tek fiyat 2.000 TL
Sitenin Aylık Getirisi: siteye 1 haftadır adsense uyguluyorum tam anlamıyla diğer haftalarda reklam sayısını çok az tutmuştum.bu yüzden son bir haftalık getirisi 91 TL
Sitenin Kategorisi: at yarışı bülteni
Günlük Tekil Hit Sayısı: Sayfa çevrim günlük 18 ile 20 bin arasında oynuyor 3 aydır.
Site Analiz Bilgileri: Sitede hiç bir seo çalışması yapılmamış, tamamen organik hit ile büyümüştür.
Satışa Hosting Dahilmi?: 3 aylık evet.
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet
Özel Notlar:
1-)Site at yarışı üzerinedir.Dokuzuncu ayına girmiştir.
Türkiye'nin en çok girilen sitesi olmayı 9 ayda başarmıştır.Dmoz kaydı vardır.
2-)Günlük içerik olarak sadece iki bülten ve çok kısa yazı aşaması vardır.
Bültenlerin bütün grafikleri tasarımları bana aittir.İlgili adobe illustrator dosyası ve diğer grafikler siteyle birlikte satın alana verilecektir.Yeni bültenleri yapmak siteyi satın alan tarafından yapılacaktır elbette.Bunun için tecrübelerim ile yol gösterebilirim.
3-)Site bir çok arama kelimesinde at yarışı ile ilgili, google'da birinci sırada çıkmaktadır.
4-)Dileyenlere yeni yeni sitede kullandığım google analytics istattistiklerini ve site wordpress tabanlı olduğundan wordpress günlük sayfa çevri istatistiklerini gösterebilirim.
5-)Siteye vsa paketi satın aldığım için 3 ayda bir olmak üzere 115 TL hosting ücreti vardır.Siz dilerseniz daha uygun bir vsa paketine geçebilirsiniz elbette.
Yeni ödemesi yapılmış 2.5 aylık daha hosting ücreti sorunu olmayacaktır.
6-)Sitemde kullandığım adsense den beklediğim geliri elde edemediğim için siteyi satmak istiyorum.Son bir haftalık adsense geliri 91 TL dir.Ben bundan daha büyük bir gelir elde edilebileceğine inanıyorum adsense yerleşimleri ile ilgili çalışma yapıldığı zaman.Ancak sadece inanıyorum, garanti değildir elbette..Zaten adsense'den istediğim verimi alabilsem siteyi satmazdım...Satmamdaki ikinci büyük sebep ise inandığım bir projeye daha fazla vakit ayırmaktır.
7-)Sitenin tamamen organik ziyaretçi kitlesine sahip olduğu ve dokuz ay boyunca gösterdiği artış düşünüldüğünde ve google aramlarında site isimi olarak arandığı düşündüğünde markalaşmaya doğru gittiği ve bir kaç yıl içerisinde aylık gelirinin çok farklı noktalarda olacağının görülmesi son derece açıktır.
Site görsel istatistikleri.
Site bahsettiğim gibi henüz 9 aylık.
Ocak 2014'te kurulan site ilk ayında 26.825 sayfa gösterim yaptı.
Son ay yani Ağustos 2014'te ise 546.429 sayfa gösterim yaptı.
Bu ay ayın 19 itibarıyla yani 19 günde yaptığı sayfa çevrim ise 346.616'dır.
Site her ay üzerine koyarak büyümesine devam etmektedir..

Lerze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini yollaya bilir misiniz ? Ayrıca açık arttırma mı tam olarak anlamadım orasını.

tay79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat düşürülmüştür, pazarlıksız son fiyattır.İlginiz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5