İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Guruplarla toplanan toplanan hitler Adsenseden banlanmaya sebep ola bilirmi?

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam.Yahoo ve Google grupları gibi guruplara gönderilen güncelleme mesajları ile toplanan hitler Adsenseden banlanmaya sebep ola bilirmi?
Önceden teşekkürler.

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mesajlarda açıkca reklamlara tıklayın gibi metinler varsa banlanma riski yüksek

I

intkm

Misafir
Sanmıyorum ziyaretçileri tıklamaya teşvik eden yazı yoksa Google'nin insafiyetine kalmış bir durum var demektir.Google canı isterse banlar istemezse banlamaz bu durumda =)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ordan gelen hitler sitenin kendi normal hitine eşit ya da fazlaysa risklidir. siteye bir nevi yapay hit gibi bişey olarak düşünülebilir. ama normal hitin yanında bu hitler az ise sorun teşkil etmez. sitende belli bir reklam çıkıyorsa ve bu reklama çok tıklanıyorsa bu reklamveren şikayet ederse her halükarda banlanırsın.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ordan gelen hitler sitenin kendi normal hitine eşit ya da fazlaysa risklidir. siteye bir nevi yapay hit gibi bişey olarak düşünülebilir. ama normal hitin yanında bu hitler az ise sorun teşkil etmez. sitende belli bir reklam çıkıyorsa ve bu reklama çok tıklanıyorsa bu reklamveren şikayet ederse her halükarda banlanırsın.
Arkadaşlar, bu türlü gurupların amacı zaten haberleşmek diyilmi? Neden haberden hit toplamak google ve adsense kurallarına aykırı olsunki?...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Arkadaşlar, bu türlü gurupların amacı zaten haberleşmek diyilmi? Neden haberden hit toplamak google ve adsense kurallarına aykırı olsunki?...

grupların amacı haberleşmek mi ?

ayrıca üstadım google banlamak isterse banlar başka sebep bulur yine banlar.
banlanmamak istiyorsan ziyaretçinin googleden gelmesine dikkat edeceksin.benim bildiğim en dikkat ettikleri şey bu

I

intkm

Misafir
grupların amacı haberleşmek mi ?

ayrıca üstadım google banlamak isterse banlar başka sebep bulur yine banlar.
banlanmamak istiyorsan ziyaretçinin googleden gelmesine dikkat edeceksin.benim bildiğim en dikkat ettikleri şey bu

arkadaşım ben yaklaşık 4 aydır bu yöntemi kullanıyorum daha bir sorun görmedim.Allah göstermesin banlanmayı zaten kimsenin banlanmasını istemem.4 ayda 1500 tl civarında para aldım çoğu faceden gelen sayfamdandı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5