İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Guti Beşiktaş'ta

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
3896081488_2264cda3d2.jpg

Guti Beşiktaş ile 2 yıllığına anlaştı.

Ayrıntılar: http://www.gokhanblog.com/2010/07/guti-besiktasta.html

Beşiktaş Real Madrid'in yıldızı Guti ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşiktaş'ta beklenen gelişme oldu. Siyah beyazlılar aylardan beri peşinde koştukları Real Madrid'in yıldızı Guti'yi renklerine bağladı.

Beşiktaş İspanyol yıldız Guti ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Real Madrid teknik direktörü Mourinho geçtiğimiz günlerde adeta bu haberin müjdesini vermiş ve Guti'yi kadroda düşünmediğini söylemişti.

Transferin en hızlı takımı olan Beşiktaş böylece, dünyaca ünlü yıldız Quaresma'dan sonra ikinci bombasını da patlatmış oldu.

İstanbul'a gelecek olan Guti'nin Vikingur maçında tribünlerde olması bekleniyor.

Kaynak: http://www.ntvspor.net/haber/futbol/20224/ve-guti-besiktasta

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Raul da gelecek deniyor ama resmi bir anlaşma yok şuanlık mahkemesi bekleniyormuş.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kesin bu elimizde patlar, eski fenerli deniz barıştan farkı yok bunun

T

trgy

Misafir
kesin bu elimizde patlar, eski fenerli deniz barıştan farkı yok bunun

Yok artık sen de vur dedik öldürmüşsün. Deniz Barış gibi rakibe çalışan futbolcu Dünya'ya gelmemiştir daha. Lille maçı aklıma geliyor da mükemmel bi asisti vardı Deniz Barış'ın rakibe. Guti kim ki öyle asist yapabilsin. :p

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Yok artık sen de vur dedik öldürmüşsün. Deniz Barış gibi rakibe çalışan futbolcu Dünya'ya gelmemiştir daha. Lille maçı aklıma geliyor da mükemmel bi asisti vardı Deniz Barış'ın rakibe. Guti kim ki öyle asist yapabilsin. :p

hele bir başlasın şu lig görürsün gutiyi türkiyeye geleceği uçağa gudubetin birisi maşşallah dese bari :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evet ya hiç bir işe yaramaz zaten ne yapmış ki :D

Başarıları
İspanya La Liga Şampiyonluğu
1996/97 - Real Madrid
2000/01 - Real Madrid
2002/03 - Real Madrid
İspanya Süper Kupası Şampiyonluğu
1997 - Real Madrid
2001 - Real Madrid
2003 - Real Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu
1997-98 - Real Madrid
1999-00 - Real Madrid
2001-02 - Real Madrid
UEFA Süper Kupa Şampiyonluğu
2002 - Real Madrid
Kıtalararası Kupa Şampiyonluğu
1998 - Real Madrid
2002 - Real Madrid
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Şampiyonluğu
1995 - İspanya U-18
Avrupa 21 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Şampiyonluğu
1998 - İspanya U-21

X

Xman

Misafir
Hocam onlar Real'in başarıları, elbette Guti'de pay sahibi ama bu payı hepimiz biliyoruz. Guti bence sıradan düz bir futbolcu, ne iyi ne kötü, real gibi bir takımda yıllarca barınabilecek kadar iyi ama hiçbir zaman bir yıldız değil. O nedenle bu transferin abartılacak bir yanı yok zaten bizim FB-GS-BJK almazsa katara falan gidiyor bu yaştan sonra bu tip oyuncular.

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence çok iyi transer. Türk takımı olarak inşallah yükselecek ben Türk Futbolu adına çok sevindim keşke bizden birileride bu başarıları görüp daha iyi yerlere gelerek iyi takımlarda oynasalar. Q7 ve Guti Bu sene Kanatlandırır. ( bir Galatasaray'lı Görüşü )=

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir fenerli olarak tebrik ediyorum. Katkısı olsun olmasın ben yararlı oalcağına eminim. Ayrıca böyle bir ismin Türk takımının formasını giyecek olmasından dolayıda ayrıca tebrik ve teşekkür ediyorum. Bence çok güzel işler yapıyor beşiktaş.. Tebrikler..

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Sıradan bir transfer bence...

Ahmet abi, yapma lütfen :) süper lig takımlarının yaptığı transferlerin çoğu sıradan olabilir ancak adamın bir kariyeri var, futbol anlayışı ve oynayışı var en önemlisi geçmişi var.Belki real madrid'in başarısı onlar ama, gerçekten faydalı olabilecek çok iyi transfer yaptı beşiktaş, adnan polat bir şey düşünmesin daha. Biz rakip transferleri izleyelim. :rolleyes: Hayırlı olsun ama, gurur duymadım değil.

X

Xman

Misafir
Fener, Bjk, Gs farketmez getirsinler Kaka yada Torres'i alınlarından öperim. Avrupa'da piyasası biten adamları paketleyip büyük transfer gibi sunmak marifet değil. Türkiye'ye çok büyük hocalar geldi hemde en verimli çağlarında ama iş futbolcu getirmeye gelince hep emeklilik çağındakileri getiriyorlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Fener, Bjk, Gs farketmez getirsinler Kaka yada Torres'i alınlarından öperim. Avrupa'da piyasası biten adamları paketleyip büyük transfer gibi sunmak marifet değil. Türkiye'ye çok büyük hocalar geldi hemde en verimli çağlarında ama iş futbolcu getirmeye gelince hep emeklilik çağındakileri getiriyorlar.

Genç adamı getirecek para kimde varki? Adam bi para istiyor o parayla 2 futbol kulübü kurarsın süperlig kalitesinde :D

X

Xman

Misafir
Ben gençleri getirememelerine laf etmiyorum, içi geçmişleri getirip süsleyip püsleyip piyasaya sürmelerine lafım...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Önce abileri gelecek, onlar övecek sonrada o gençler gelecek. Hemde bu iş tamamen bütçe + başarı meselesi. Koca tarihimizde 1 süper kupa + 1 uefa kupası var.. Bu böyleyken neden gelsin ki ? Sadece para da değil iş maalesef..

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
futbolun yaşı yoktur örneğini bu ülkeye en iyi gösteren hagi olmuştur.

ayrıca guti ve quaresma' nın tecrübesinden, yararlanan gençler mutlaka olacaktır. beşiktaş'ı tebrik etmek gerekir. genelde fener patlatırdı transfer bombalarını, ama bu sefer beşiktaş çok sağlam gidiyor.

inş. bu sezon 4-5 takımla ligin sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi devam eder.

fenerbahçem geriden gidiyor ama teknik direktörümüz aykut kocaman..
bu sezon inş. çok keyifli geçer.
kavga/tartışma çıkarmak için değil, minik bir tebessüm olması maksadıyla, fener taraftarı hatırlasın diye burdan buyrun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5